ОСВІТІ – ПІДТРИМКУ Й РЕФОРМИ!

ОСВІТІ – ПІДТРИМКУ Й РЕФОРМИ!

Миколаївська обласна серпнева вчительська конференція, що відбулася слідом за всеукраїнською, гартує професійне середовище і мотивує його до найактивнішого впровадження реформ, реалізації державної політики у сфері освіти і науки, виконання місцевих програм, підкріплених фінансовим забезпеченням.

Сподіваюсь, що озвучені мною ініціативи щодо, зокрема, відкриття для земляків безкоштовних курсів на базі місцевих інститутів, запроектованої університетської клініки, нових садочків і шкіл, збереження Покровської та Ольшанської, відновлення Новобузької ЗОШ будуть підтримані, як і наміри нарешті розпочати набір до Морехідки, збільшити доплати в районах області за престижність педагогічної праці, ліквідувати нелегальні шкільні фонди, а ще – повсюдно забезпечити викладання уроків державною мовою, гарантувати якість інклюзивної освіти, формувати середовище пррфтехосвіти.

Вірю, що комплекс добудованих спортивних об’єктів, розташованих у Парку Перемоги, невдовзі перебуватимуть на балансі громади Миколаєва.

Від імені парламентського комітету вітаю освітян Миколаівщини з високими відзнаками – почесними грамотами Верховної Ради України, а Зарину Жуковець – із “Заслуженим вчителем України”.

 

Тарас Кремінь, народний депутат України, ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ”