Дорога Т15-08 буде повністю відремонтована вже у жовтні поточного року

Дорога Т15-08 буде повністю відремонтована вже у жовтні поточного року

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав сьогодні Миколаїв. У програмі візиту “оглядини” 2-ї міської дитячої лікарні, ознайомлення з процесом ремонту автошляху Т15-08 у напрямку Снігурівки, відвідини заводу компанії “Agrofusion” та компанії “Нібулон”.

Зустрічались та спілкувались з прем’єром і народні депутати від ПП “НАРОДНИЙ ФРОНТ” Вадим Підберезняк та Ігор Бриченко. Нардепам-“фронтовикам” було цікаво глянути у якому стані нині перебуває дорожне покриття Снігурівського автошляху, оскільки на його ремонт спрямовуються  кошти від так званого “митного експерименту” (цьогоріч, за словами очільника обласної ОДА Олексія Савченка, ця сума сягне понад 200 млн.грн.), за втілення якого у життя та включення до переліку “експерементальних регіонів” Миколаївщини вони з колегами достатньо поборолись у Верховній раді. Попередньо можна сказати, що роботи провадяться належним чином і у встановлені строки. Тож варто сподіватись, що вже за кілька місяців снігурівці та жителі довколишніх і придорожніх населених пунктів зможуть діставатись домівок значно швидше та безпечніше.

Огляд виробничих потужностей заводу компанії “Agrofusion” також справив неабияке враження і на урядовців, і на інших гостей, які побували тут вперше. Втім, для нардепів-миколаївців успіхи  даного підприємства не новина. “Підприємство працює на наших південних теренах вже не один рік. Більше того, це вже другий успіший інвестиціний проект, реалізований на Миколаївщині власниками компанії”, – зазначив народний депутат Вадим Підберезняк, – “А це сотні мільйонів гривень власних інвестицій, сотні мільйонів гривень надходжень до бюджету, сотні робочих місць, забезпечення якісною продукцією підприємств внутрішнього ринку та значний експортний потенціал. Тож варто радіти, що Миколаївщина має такі підприємства. А урядовцям варто більше уваги звертати на вітчизняних інвесторів і виробників та йти назустріч у їхніх започаткуваннях. Працюватиме виробництво, працюватимуть люди, матимуть прибутки, процвітатиме й держава”.