Футбольний меморіал пам’яті Анатолія Горобця

Футбольний меморіал пам’яті Анатолія Горобця

29 липня на Первомайщині відбулась знакова подія – відкритий чемпіонат-меморіал з футболу серед ветеранів, пам’яті видатного спортсмена-багатоборця, тренера, справжнього подвижника спорту на селі Анатолія Горобця.

Він народився у мальовничому с. Грушівка поруч з Первомайськом. Спорт любив  з дитинства. З часом захопився багатоборством, досяг серйозних успіхів. Став гарним наставником для сільської малечі, залучав дітей до занять спортом, тренував навіть футбольну команду. Тож грушівчани шанують видатного земляка, який, на жаль, досить рано пішов з життя. Але пам’ять про нього живе: у серцях односельців та в спортивних змаганнях на його честь.

Відкритий футбольний чемпіонат, шо відбувся у Грушівці  – яскраве тому під твердження. У ньому взяли участь ветерани-футболісти збірної Первомайського та Арбузинського районів, села Миколаївка (Одеської області) та, звісно, села Грушівка. Здавалося б, усього чотири команди, то у чому ж значимість події? А у тому, що вона яскраво свідчить – спорт на селі живе. Є досвідчені та захоплені ним люди, які можуть передати свій досвід підростаючому поколінню. Варто їх лишень підтримати. Що й робить нині народний депутат України від Політичної партії «НАРОДНИЙ ФРОНТ УКРАЇНИ» Вадим Підберезняк. Він виступив основним меценатом цього свята футболу, щиро подякував учасникам за плекання спорту на селі, виховання молоді та побажав спортивного довголіття. Команди учасниці турніру отримали не лише традиційні медалі та кубки, а й грошові премії.

А місця розподілились наступним чином: першість виборола збірна Первомайщини, на другому місці арбузинці, на третю сходинку п’ядесталу пошани піднялись гості з Одещина, а почесне четверте місце посіли господарі поля – грушівці. Але в цілому – традиційно перемогла дружба!