Тарас Кремінь: Реформи органів поліції є одними із найуспішніших

Тарас Кремінь: Реформи органів поліції є одними із найуспішніших

В Миколаєві відбулося урочисте вручення нових автомобілів Mitsubishi Outlander для патрульної поліції. На заході вручення були присутні перші особи Миколаївської області і народні депутати України Тарас Кремінь та Ігор Бриченко.

У своєму вітальному слові Тарас Кремінь сказав: «Реформи органів поліції є одними із найуспішніших. Особливо приємним є те, що ця величезна кількість автомобілів, яка надійшла, як гуманітарна допомога від уряду Японії, одна з найбільших в Україні».

Він повідомив, що у порівнянні з іншими областями України для Миколаївщини виділено сімнадцять автомобілів.

«Це не тільки висока робота народних депутатів нашої області. Це величезна підтримка і величезний аванс довіри для тих правоохоронців, для тих, хто стоїть на передовій в боротьбі зі злочинністю», ‒ сказав Тарас Кремінь.

Він повідомив, що ще рано говорити про те, що допомога на тому закінчилися. На думку депутата «Народного фронту», також, потребують підтримки органи Національної Гвардії України.

«Так само потребує підтримки батальйон особливого призначення «Святий Миколай», який кілька днів тому пройшов ротацію. Так само і органи державної прикордонної служби, експертно-криміналістичні підрозділи тощо, які так само входять в структуру Міністерства внутрішніх справ і насправді це величезна армія людей, які не побоялися випробувань і сьогодні першими йдуть на допомогу. Вкотре хочу подякувати і тим свідомим миколаївцям, які допомагають, які активно поділяють принципи нової поліції, оновлюючи нашу область, допомагаючи встати на шлях законності і порядку».

Другий депутат Верховної Ради від «Народного фронту» Ігор Бриченко на своїй сторінці у Фейсбуці наступним чином прокоментував цю подію із передачею патрульних автомобілів миколаївським поліцейським.

«За сприяння Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, Миколаївщина отримала нові поліцейські позашляховики, які вже сьогодні вийдуть на патрулювання районів. Системність та послідовність реформаційних процесів вже дають результати у вигляді зниження рівня злочинності та підвищення довіри до правоохоронних органів. Народні депутати та депутати Снігурівського району також приєднались до урочистих заходів із нагоди передання нових автомобілів, адже це дійсно важливий та вкрай необхідний елемент роботи правоохоронної системи районів.

Важливо, що позашляховики отримали ті райони, котрі це потребують в першу чергу, а це наприклад Новобузький район, в якому не було жодного автомобіля, що вкрай негативно впливало на оперативність роботи поліції. Треба зазначити, що були враховані особливості транспортного сполучення районів, і обрані саме позашляховики, в той час коли минулоріч були легкові автомобілі, більш пристосовані до міст.

Дякуючи міжнародній співпраці, та особисто Арсену Борисовичу, автопарки Національноїполіції оновлюються, що сприяє оперативності слідчих дій та запобіганню росту злочинності».

Фото люб’язно надані інтернет виданням “НикВести”