Чи можна умовити голодного крокодила, щоб він нікого не сжер?! – Вадим Підберезняк про порушення Росією мінських домовленостей

Чи можна умовити голодного крокодила, щоб він нікого не сжер?! – Вадим Підберезняк про порушення Росією мінських домовленостей

Чи можна умовити голодного крокодила, щоб він нікого не сжер?!, ‒ так розпочав свою відповідь на запитання журналіста у студії каналу «112» народний депутат України Вадим Підберезняк. Розмова в телестудії стосувалася поширенню інформації розвідки Пентагону, що Мінські домовленості залишаться невиконаними протягом ще 2018 року, що в зоні АТО продовжуються загострення і що Росія зберігає готовність до ескалації конфлікту.

На думку Вадима Підберезняка, якщо проводити таку аналогію, то такого крокодила (мається на увазі агресивний Кремлівський режим) можна тільки вбити.

«Я вважаю, що, навіть, ті мирні домовленості, які в нас були – вони не спрацьовують. І навіщо ми кожного разу наступаємо на ті самі граблі, розповідаємо про мирні плани і так далі, ‒ сказав він та наголосив, ‒ Не маємо право, як керівництво держави так і всі інші – розповідати людям до тих пір – доки не будуть підготовлені такі домовленості, які будуть виконуватися».

На думку депутата «Народного фронту» Україною та світовою спільнотою мають бути створені такі умови, де буде і міцна оборона, і наведено конституційний лад на своїх землях.

Вадим Підберезняк вважає, що запобігти загостренню в на Сході України та обстрілу житлових кварталів допоможе, лише, шорстка консолідація зусиль всього світу, бо це в його інтересах. Потрібна більш суттєва допомога як у навчанні, так і у зброї.

«Якщо ми нашим хлопцям на передовій будемо тільки розповідати що потрібно і нічим не допомагати – то там нічого не залишиться, ‒ переконаний Вадим Підберезняк, ‒ Ми, сьогодні, для всього світу є передова! Тому, якщо нас поглинуть, то те буде загроза всьому світу і вони це розуміють».

Коментуючи ситуацію з процесом звільнення полонених, Вадим Підберезняк наголосив, що цим займаються професіонали і вони діють не публічно, тому зайве розголошення їх дій на користь звільненню не піде, а від цього залежать життя наших хлопців.

Якщо розглядати питання обміну всіх на всіх, навіть, якщо це буде не на нашу користь по співвідношенню, то все одно варто розглядати таку можливість. Крім того, Вадим Підберезняк однозначно впевнений, що паралельно із Мінськом варто шукати і інші формати. Це має робитися як в середині країни так і на міжнародному рівні.

«Арсеній Яценюк останнім часом багато працює на Заході: в Західній Європі і Америці, задля того щоб знайти такі формати, формати співпраці. І співпраці в тому, щоб нашу країну захистити», ‒ повідомив депутат «Народного фронту» та додав, ‒ Для цього повинно спілкуватися з різними людьми, до яких є довіра. Тому, зараз, і відбуваються такі процеси, коли ті люди, які довіряють один іншому, домовляються про ці процеси чи виробляють нові формати».