Ігор Бриченко попереджає мешканців Миколаївщини про випадки шахрайства у оформленні земельних договорів

Ігор Бриченко попереджає мешканців Миколаївщини про випадки шахрайства у оформленні земельних договорів

У зв’язку із частими випадками шахрайства у сфері оформлення договорів оренди землі народний депутат України, член аграрного комітету та фракції «Народного фронту» Ігор Бриченко виступив із зверненням до мешканців Миколаївщини.

Шановні мешканці Миколаївщини! Почастішали випадки недобросовісного ставлення до земельних питань зі сторони різного рівня чиновників. Непоодинокі випадки, коли працівники держкомземів акумулюють велику кількість звернень, щодо виділення земельних ділянок, а потім передають інформацію земельним аферистам, які в свою чергу шахрайським шляхом видурюють її в громадян, здебільшого атошників. І ця тенденція в масштабах всієї України. Також не останню роль відіграють недобросовісні орендатори, які різними шляхами заганяють землевласників в довготривалі договори на 15, 20 або ж 50 років без можливості дострокового їх розірвання, а це призводить до прямої залежності землевласника від орендаря.

Якщо вам відомі подібні випадки, або ви стали їх жертвами, звертайтесь до моїх громадських приймалень. Залиште ваше звернення в найближчому до вас районній організації «Народного фронту», відділення Благодійного Фонду «Крокуємо з турботою» і з вами зв’яжуться та нададуть компетентну юридичну допомогу.

Якщо вам відомі випадки шахрайства, корупції або інших протиправних дій зі сторони чиновників держкомземів, прошу повідомляти, і я, в свою чергу, буду звертатись до компетентних органів з вимогою розібратися та покарати винних.

Контактні дані:

Тел: (044) 255-38-70

Тел: (044) 255-20-73 (помічник)

Ел. пошта: brychenko.Ihor@rada.gov.ua

ПОМІЧНИКИ-КОНСУЛЬТАНТИ: Головнюк Наталія Іванівна, Кузь Степан Євстахович, Петренко Олексій Андрійович, Река Ірина Олексіївна, Цимбал Анна Павлівна, Чорний Сергій Володимирович, Букаранов Сергій Олександрович, Губанов Олександр Олександрович, Зубова Наталія Анатоліївна, Іпатенко Юрій Володимирович, Кругляков Станіслав Олександрович, Лаврухін Олександр Іванович, Мартиненко Володимир Олександрович, Назарук Тетяна Володимирівна, Овечко Максим Олегович, Соколов Леонід Георгійович, Тисовський Ярослав Васильович, Царенко Ліліана Юріївна, Щуцький Олександр Геннадійович