Вадим Підберезняк: Належний рівень профтех освіти – це запорука розвитку промисловості України

Вадим Підберезняк: Належний рівень профтех освіти – це запорука розвитку промисловості України

Модернізація професійно-технічної освіти є одним з пріоритетів роботи Міністерства освіти і науки у 2017 році та фракції «Народного фронту», яка законотворчо підтримує всебічну реформу освіти. Народний депутат України Вадим Підберезняк наголосив про це під час зустрічі з трудовим колективом Кривоозерського аграрного ліцею.

Під час робочої поїздки по зверненням громадян у Кривоозерський район Миколаївської області народний депутат України Вадим Підберезняк провів зустріч з колективом Кривоозерського аграрного ліцею. У великому залі навчального закладу відбулася нелегка розмова про сучасний стан професійно-технічної освіти та, зокрема, положення Кривоозерського аграрного ліцею.

Тут навчають трактористів, зварювальників, водіїв та інших фахівців для сільського господарства. Вадим Підберезняк розповів, що підтримка освітньої галузі у цілому, в тому числі ‒ профтех освіти, є одним з головних напрямів діяльності «Народного фронту» та міністра освіти Лілії Гриневич. Він запевнив працівників ліцею, що підтримує колектив цього закладу, як і профтех освіту у цілому.

Вадим Підберезняк повідомив, що вже здійснював підтримку та буде це робити й далі, оскільки це одне з основних навчальних закладів на території Кривоозерщини. Крім того, в ліцею навчаються багато дітей, які походять з малозабезпечених сімей та потребують турботи та уваги.

 «Нормальна профтех освіта – це запорука розвитку промисловості України. Це і робочі місця, і зайнятість людей, і кошти у місцевий бюджет», ‒ сказав на зустрічі народний депутат, ‒ Ми будемо сприяти стабільній роботі та розвитку цього ліцею».

На думку Вадима Підберезняка ‒ дуже важливо підняти престиж професійно-технічної освіти, що це безпосередньо пов’язано з тими зарплатами, які є в даній сфері. Нагадаємо, раніше віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко повідомив, що з 2017 року буде введено двоканальне фінансування профтехучилищ з державного і місцевих бюджетів.

Image-1 (4)