Вадим Підберезняк звернеться до міністра екології Семерака щодо забруднення навколишнього середовища у Кривому Озері

Вадим Підберезняк звернеться до міністра екології Семерака щодо забруднення навколишнього середовища у Кривому Озері

Проводячи робочу зустріч з мешканцями Кривого Озера, народний депутат України зустрівся із групою громадських активістів, які запросили його для надання підтримки.

Близько п’ятиста мешканців Кривого Озера склали скаргу на діяльність підприємства «Світ соломи» яке, фактично, отруює життя кривоозерчанам. Їдке та смердюче повітря, яке поширюється від цього підприємства, викликало справжню екологічну катастрофу.

Численні скарги та звернення мешканців до управління екологічної інспекції, практично, не дали ніяких результатів. Підприємство було оштрафовано на сміхотворну суму в тисячу гривень, але продовжує діяти та шкодити навколишньому середовищу. За словами кривоозерців повітря від цього «Світу соломи» ‒ смердить як трупи.

З’ясувалося, що на даному підприємстві відсутні очисні споруди, а також відсутня ціла низка дозвільних документів. Тим не менш, підприємство працює.

«Місцеві органи влади нічого не можуть вдіяти. Підприємство не сплачує податки, оскільки зареєстровано у сусідній області, ‒ повідомляє Вадим Підберезняк, ‒ Я буду звертатися до міністра екології Остапа Семерака та правоохоронних органів, що покласти край цьому свавіллю. Мешканці Кривоозерщини, як і всі українці, заслуговують жити в нормальних екологічно безпечних умовах».

Image-1 (1)

Image-1 (2)