ЗАЯВА ДЕПУТАТІВ «НАРОДНОГО ФРОНТУ» ПО МИКОЛАЇВСЬКОМУ ПОРТУ: РЕФОРМАМ МОРПОРТУ – ПІДТРИМКУ, ЛЯЛЬКОВОДАМ – ОЦІНКУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

ЗАЯВА ДЕПУТАТІВ «НАРОДНОГО ФРОНТУ» ПО МИКОЛАЇВСЬКОМУ ПОРТУ: РЕФОРМАМ МОРПОРТУ – ПІДТРИМКУ, ЛЯЛЬКОВОДАМ – ОЦІНКУ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

На території Миколаївського морського торгівельного порту працює величезна кількість підприємств, іноземних компаній, стивідорних груп, і всі вони мають рівні права та обов’язки перед державою. Водночас будь-які спроби блокування роботи портової галузі завдають непоправної шкоди як тисячам працівників, так і суб’єктам господарювання. Підкреслюємо: порт завжди був і залишатиметься важливим стратегічним об’єктом, який, на жаль, нерідко потрапляє під приціли купки ляльководів.

Прикро, що керівництво профспілки порту відіграє в цій виставі далеко не останню роль. Забуваючи, що профспілка,  покликана захищати права та інтереси працівників, лобіює, на жаль, підкилимні кадрові питання.

Ми засуджуємо дії тих, хто використовує трудовий колектив в своїх особистих інтересах. Тих, хто перетворює мирні зібрання на провокації. Тих, хто, маніпулюючи ветеранами галузі, підбурює людей на радикальні дії. Досить втягувати дешевий популізм у політичну площину, візьміться до праці, допоможіть Миколаївщині реформувати морегосподарський комплекс!

Ми, народні депутати України, були і залишаємося на боці портовиків та всіх миколаївців, несемо відповідальність за реалізацію державної політики в провідній галузі півдня України.

Незважаючи на те, що діяльність морпорту перебуває на особистому контролі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, ми вже звернулися до своїх колег з Комітету Верховної Ради України з питань транспорту, а також до Генеральної прокуратури України, Національної поліції України, Служби безпеки України.

Закликаємо прибрати емоції, інтриги та популізм. Настав час працювати на інтереси кожного миколаївця, добробут громад, національні інтереси.

Не втрачаймо історичного шансу, будьмо на боці закону, творімо і перемагаймо!

З повагою

Вадим Підберезняк

Тарас Кремінь

Ігор Бриченко