Ігор Бриченко підтримав Арсена Авакова щодо боротьби з порушенням земельного законодавства

Ігор Бриченко підтримав Арсена Авакова щодо боротьби з порушенням земельного законодавства

Завдяки наполегливій праці команди на чолі з радником Міністра внутрішніх справ Михайлом Апостолом було виявлено величезну кількість фактів порушень земельного законодавства, у тому числі використання державних земель без відповідних на те дозвільних документів. Тільки на Миколаївщини фактів порушення виявлено близько вісімсот земельних ділянок загальною площею, майже, тридцяти тисяч гектарів. Про це повідомив народний депутат України, член агарного комітету  та фракції «Народного фронту» Ігор Бриченко на своїй сторінці у Фейсбуці.

Командою Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова проведена колосальна та кропітка робота, щодо виявлення фактів порушень земельного законодавства, у тому числі використання державних земель без відповідних на те дозвільних документів. Такі факти встановлені! Миколаївська область не стала виключенням і наразі є 784 ділянки загальною площею 28272,9932 га що використовуються без документів державними підприємствами, установами, організаціями, що належать до сфери управління міністерств та інших державних органів.Брич
Тому, звертаюсь до голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олексію
Савченко, голів Миколаївської, Новобузької, Первомайської, Вітівської, Новоодеської райдержадміністрацій, щодо необхідності використати отриману від радника Міністра внутрішніх справ України Михайла Апостола інформації, щодо цих земель, а саме:
-1 ДП “Центр сертифікації та експертизи насіння і садивного матеріалу”:
-204 га-село Весняне, Миколаївський р-н.;
-404га-село Галицинове, Вітовський р-н.
-203га -м.Нова Одеса;
–229 га Первомайськ.
2) 1343 га -Миколаївський НАУ;
3)288 га-Мигіївський коледж ;
4) 649 га-Новобузький коледж МНАУ.
та необхідності об’єктивної перевірки використання вищезазначених земель, за відсутності дозвільних документів, наявності шахрайських схем отримання незаконної вигоди, несплати податків – зробити все, що є в вашій компетенції задля вирішення даної проблеми.
17992327_1783307525317263_153167289787814846_nНагадаю, що законодавством визначені верстви населення, які мають першочергове право отримати земельну ділянку, але вони цього не можуть зробити, і роками стоять у чергах, а серед таких людей і Захисники України, сироти, інваліди, багатодітні родини! Чому з-за безвідповідального підходу до використання землі наші земляки повинні роками чекати, а негідники отримувати «чорні кошти» та грабувати Миколаївщину?
Я, як народний депутат України, буду доповідати по цьому питанні на засіданні аграрного комітету Верховної Ради України, ініціюю створення депутатської комісії, адже земельні питання є наразі край важливими для України, тим паче під час проведення реформ. Необхідні звернення будуть направлені у всі компетентні структури та хід виконання взято під особистий контроль! По результатам прозвітую перед громадою!