Ігор Бриченко і Тарас Кремінь виступили на захист Маргарити Капусти

Ігор Бриченко і Тарас Кремінь виступили на захист Маргарити Капусти

Про це повідомив народний депутат України, член фракції “Народного фронту” Ігор Бриченко на своїй сторінці у мережі Фейсбук:

“Не вірю, що за декілька років знаходячись на посаді Начальника Миколаївського облздраву Маргарита Капуста могла кардинально змінити свої життєві принципи і перетворитись із добропорядного лікаря в чинушу, що перевищує свої посадові обов’язки. Травля Маргарити тривала майже весь час її знаходження на посаді, і тому не дивно, що зараз її намагаються остаточно зганьбити і докладають для цього максимум зусиль. Ще раз повторюю,  я ніколи не повірю в те, що авторитетний лікар Новобузького району, яка на протязі багатьох років підтримувала свою репутацію та чесне ім’я, змогла кардинально змінити свої пріоритети. Вважаю, що це політичне замовлення та намагання звести особисті рахунки, і навіть не з нею.

Разом із колегою, народним депутатом України Тарасом Кремінем звернулись до суду, задля взяття на поруки Маргариту, але суд вирішив, опираючись на  її добропорядну репутацію,  відпустити її під особистісні зобов’язання.

Хочу порядкувати тим людям, що прийшли до суду підтримати Маргариту Капусту, вірю в те, що справедливість буде відновлена!”

b294a994c36b5303eb4bf7b6f9d18370.i900x597x580