Вадим Підберезняк: Президент і Уряд мають об’єднати суспільство в прозорій і зрозумілій програмі реформ

Вадим Підберезняк: Президент і Уряд мають об’єднати суспільство в прозорій і зрозумілій програмі реформ

У вечірньому ефірі телеканалу «112» народний депутат України, член фракції «Народного фронту» Вадим Підберезняк прокоментував питання роботи Уряду і парламенту. Він наголосив на тому, що суспільство в цілому погано знає про діяльність Уряду, про конкретні кроки та терміни тих чи інших досягнень.

«Необхідно керівництву України, а саме і Президенту, і Уряду представити програму реформ, програму дій, показати людям – куди ми йдемо. В які строки і що ми для цього робимо, ‒ наголосив Вадим Підберезняк, – Це повинна бути така програма, яка об’єднає і парламентарів, і суспільство».

Він вважає, що в іншому варіанті буде так, як це відбувається зараз: дуже багато думок і кожен буде відстоювати свою. Що стосується програми Уряду 2020 Вадим Підберезняк зауважив:

«Добре, що у Уряду є програма, але, я думаю, що вони дуже неефективно
розповсюджують свої тези і те, що вони бачать в якості програми. Хотілося б, щоб Уряд більш прагматично і більш якісно підходив до того, що суспільство повинно бачити цю програму. Не тільки Уряд повинен знати, чи зацікавлені особи, а й суспільство має знати і розуміти – для чого це робиться і яким чином».Підберезняк на 112 каналі(6)

Коментуючи демонстративну появу Олега Ляшка та його радикальної фракції на засіданні Уряду Вадим Підберезняк відмітив, що йому властивий певний епатаж, але не за нинішніх умов.

«Тому що і парламентарі, і Уряд повинні більш відповідально ставитися до своїх зобов’язань. Якщо ви парламентарі – хлопці, хоча б приходьте у зал. Тих кого не вистачає. Інакше це можна розцінювати, навіть, як загрозу нашій державі. Чому?! Тому що є багато питань, які потрібно вирішувати і іноді хтось заради того щоб вирішити якісь власні питання, чи може державні. Але цих людей в залі не має тих, хто може поїхати у якесь відрядження – це одне”.

Підберезняк на 112 каналі(3)

Депутат «народного фронту» наголосив, що відомі ті люди які дуже часто, майже постійно, не з’являються у парламентській залі, і це питання має бути вирішено.

«Питання в тому, щоб знімати зарплату – то я вважаю, що це буде неефективне для деяких депутатів, тому що вини там не заради зарплати, ‒ сказав Вадим Підберезняк, ‒ Давайте, сьогодні, не будемо ділити якісь крісла. Ми сьогодні повинні об’єднати
суспільство прагнення до правильного майбутнього».

Підберезняк на 112 каналі(5)

«Суспільство сьогодні від нас вимагає дій і об’єднання – пояснив Вадим Підберезняк, навівши приклад останніх зустрічей з селянами у Варадіїйвському районі Миколаївської області, ‒ Люди від нас вимагають не політиканства і не піару. Вони вимагають конкретних дій. Вимагають об’єднання зусиль і, десь, знаходження компромісу між своїми вимогами».

Щодо перспективи Уряду на чолі з Володимиром Гройсманом ‒ Вадим Підберезняк припускає, що прем’єр може й надалі працювати, а по деяким міністерствам – варто провести зміни. Він вважає що будуть серйозні дискусії щодо деяких міністрів, особливо в контексті того, що по багатьом галузям не видно реформ. Є запитання по міністру соціальної політики і по міністерству охорони здоров’я та ще по деяким іншим.