Ігор Бриченко підтримує ініціатіву голови Миколаївскої обладміністрації про вивезення депутатів області в зону АТО

Ігор Бриченко підтримує ініціатіву голови Миколаївскої обладміністрації про вивезення депутатів області в зону АТО

Така солідарність с головою Миколаївської обласної адміністрації Олексієм Савченко виникла через ситуацію у обласній раді. Депутати, зіславшись на процедуру формування порядку денного сесії, відмовилися включати до нього питання – запропоновані Олексієм Савченко, а саме про визнання Російської Федерації країною-агресором, а ДНР і ЛНР терористичними організаціями. Обурений, таким чином, народний депутат України Ігор Бриченко, який від початку війни постійно допомагає нашим бійцям на передовій, запропонував таким «поміркованим» депутатам на тиждень помінятися в окопах з бійцями на фронті.

Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Зняття з розгляду питання, ініційовані Олексієм Савченко, головою Миколаївської Бриченко про СавченкоОДА, прикриваючись законодавством, виглядає досить сумнівним. Депутатський корпус Миколаївської обласної ради вкотре проявив свою нерішучість у прийнятті важливих рішень. Я з повагою відношусь до миколаївських депутатів що систематично допомагають Захисникам України в зоні АТО, і зовсім протилежно ставлюся до тих «представників громади», що вміють тільки плескати язиками, ставлять під сумнів російську агресію на Сході України та тих, хто зневажає національний гімн. Підтримую ініціативу Олексія Савченко щодо виїзного засідання обласної ради в зоні АТО, або проведення оглядової екскурсії задля ознайомлення з наслідками «братської любові».
16.04.2016 сесія сесія Миколаївської ради визнала Російську Федерацію країною агресором, а ДНР і ЛНР терористичними організаціями. Я вважаю, що потрібно подібне рішення приймати кожного року і на кожній сесії, починаючи від сільських рад, закінчуючи обласними. Ми повинні ніколи не забувати, хто винен у тому, що наші земляки не повернулися з зони АТО. А тим депутатам, що не голосують і вважають, що ніякої агресії немає, пропоную на тиждень замінити наших земляків в зоні АТО. Нехай наші хлопці змінять бойові позиції на родинне коло, відпочинуть із друзями у великих компаніях.
Сили та наснаги захисникам України! Розуму та відповідальності представникам громади на рідних теренах».