Ігор Бриченко ініціює покращення фінансуівання сільськогосподарських водопосточаючих підприємств Півдня України

Ігор Бриченко ініціює покращення фінансуівання сільськогосподарських водопосточаючих підприємств Півдня України

Ігор Бриченко звернувся до міністра фінансів О.Данилюка та міністра екології О.Семерака з проханням переглянути умови державного асигнування на фінансування витрат оплати електроенергії водопостачаючим підприємствам у сільському господарстві на Півдні України.

Враховуючи природно-кліматичні умови ведення сільського господарства на Півдні України, яке потребує значного зорошування, Ігор Бриченко пропонує перенести державні асигнування з осінньго періоду, коли вже немає потреби поливати рілля, на літній, зокрема, на червень – самий спекотний місяц. Також, депутат «Народного фронту» пропонує враховувати цю специфіку і у подальшому плануванні бюджету. Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук написав Ігор Бриченко.

«Сьогодні мною, разом з групою народних депутатів, які хвилюються за долю с/г товаровиробників Півдня України, було подано депутатський запит в якому просимо вирішити проблему водогосподарчої галузі.

СкринНа сьгоднішній день у водогосподарських організацій існує проблема з державними асигнуваннями, коли фінансування витрат на оплату електроенергії відбувається в розріз потребам галузі.

Тому ми просимо вирішити дану проблему шляхом наближення асигнувань на оплату електроенергії з жовтня-листопада 2017 на червень 2017 та врахувати потреби водогосподарських організацій при плануванні бюджетів на наступні роки, щоб вирішити дану проблему раз і назавжди».

1 23-03-2016 2 23-03-2016