Вадим Підберезняк: «Народний фронт» виступає за те, щоб більш ефективно діяло НАБУ

Вадим Підберезняк: «Народний фронт» виступає за те, щоб більш ефективно діяло НАБУ

Вадим Підберезняк прокоментував в ефірі програми «Великий ЕФІР» каналу «NewsOne» питання відтермінування чергового траншу МВФ та рішення РНБО щодо припинення торгівлі з окупованими територіями.

«Я думаю, що, на сам перед, це наслідки блокади і, наскільки я володію інформацією, то це так і є. Тому що потрібно, на сам перед, перерахувати певні економічні ризики і так далі. Що стосується призначення аудитора НАБУ, то ми готові підтримати обидві кандидатури, які є на сьогоднішній день: це і Сторч, і Браун. Тому, що ці обидві людини є досвідченими фахівцями в галузі аудиту, ‒ сказав Вадим Підберезняк.

«Народний фронт» виступає за те, щоб більше ефективно діяло НАБУ. Позиція партії та фракції послідовна: ця структура повинна бути незалежною, має розслідувати більше резонансних справ та не реалізовувати якісь «заказняк», за влучним висловом Вадима Підберезняка. На його думку потрібно, дійсно, всіх корупціонерів вивести на чисту воду – бо іншого шляху у нашої держави нема.

«Ніхто ніколи нам не допоможе, якщо кошти, які будуть надходити до України будуть розкрадатися», ‒ категорично висловив свою позицію Вадим Підберезняк, ‒ По перше, нам необхідно в коротший час розставити крапки над «і» в питанні того, що в нас відбувається, чи війна, чи АТО. І визначити статус окупованих територій».

Вадим Підберезняк повідомив, що зараз фракція «Народного фронту» готує законопроект про територіальну цілісність України.

«Ми повинні юридично закріпити статус цих територій, а світ повинен визнати всі ці території окупованими і відповідно до цього відноситись, ‒ сказав Вадим Підберезняк і додав, ‒ Якщо це все буде визнано ‒ багато юридичних питань буде знято».

Повертаючись до теми відкладеного траншу МВФ і рішення РНБО, народний депутат підкреслив, що на його погляд рішення РНБО – це санкції проти того, що зробила Росія та лідери бандитських угрупувань про націоналізацію підприємств і так далі. Що це крок у відповідь агресору.

2-2017-03-22-17h37m43s451

Також Вадим Підберезняк повідомив, що Мінюстом ведеться робота по з’ясуванню як були анексовані не тільки території, а цілі підприємства. Як були вивезені цілі заводи з території Луганської та Донецької областей, як був анексований Крим.

«Я думаю, що претензії до Росії найближчим часом вже будуть виставлені в міжнародних судах», – сказав депутат «Народного фронту».

Стосовно тези про дострокові парламентські вибори, яку роздмухують прибічники так званої «широкої опозиції», Вадим Підберезняк зазначив, що проводячи численні зустрічі в селах і містах, він отримує реальну громадську думку. Люди просять припинити ділити опозицію і владу. Вони хочуть, щоб влада ефективно працювала і вирішувала питання ті чи інше питання.

«Багато людей нагадують про те, що коли прем’єр-міністром був Яценюк – була організована така масштабна акція по дискредитації Яценюка. І сьогодні у людей одне питання: а що змінилося з тим, що змінили, там, прем’єр-міністра, частину Кабміну і так далі? Чи стало краще?! Не стало! Тому вже знаходять розуміння того, що була дискредитаційна компанія», ‒ підкреслив Вадим Підберезняк.

Він закликав своїх колег по парламенту не займатися постійними перевиборами, а єднатися у конструктиві та вирішувати, таким чином, нагальні питання у країні.