Ігор Бриченко виступив з ініціативою законодавчого вирішення консолідації земельних ділянок і боротьби із рейдерством

Ігор Бриченко виступив з ініціативою законодавчого вирішення консолідації земельних ділянок і боротьби із рейдерством

21 березня народний депутат України Ігор Бриченко взяв участь у круглому столі на тему «Консолідація земельних ділянок, розташованих у масивах земель сільськогосподарського призначення» головним питанням якого було обговорення двох законопроектів: проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації використання масивів земель сільськогосподарського призначення» (реєстр. № 6049 від 07.02.2017) і альтернативний до нього проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні» (реєстр. № 6049-1 від 23.02.2017), співавтором якого є Ігор Бриченко.

«Суть їх полягає в оптимізації земельних масивів для поліпшення ведення господарської діяльності всіх сільгосп землекористувачів», ‒ стверджує Ігор Бриченко.

Він наголошує, що обговорення в подібному  форматі (круглий стіл, громадські слухання) дає змогу розширити коло проблемних питань при реалізації даної концепції та дає змогу напрацювати спільні заходи по їх вирішенню.

«Тому, всі зауваження та пропозиції, які сьогодні звучали, були почуті авторами законопроектів та в подальшій роботі будуть враховані інтереси як землекористувачів, так і землевласників», ‒ наголосив Ігор Бриченко.