У звільнені полонених Вадим Підберезняк більш довіряє нашим спецслужбам, ніж переговорам у Мінську

У звільнені полонених Вадим Підберезняк більш довіряє нашим спецслужбам, ніж переговорам у Мінську

В ефірі каналу 112 Вадим Підберезняк, народний депутат України фракція «Народний фронт», прокоментував ситуацію навколо звільнення полонених, що буде обговорюватися на переговорах трьохсторонньої контактної групи у Мінську. Він пояснив, що, навіть, у цих умовах, умовний поділ на чотири категорії полонених, який запропонувала СБУ – це, все ж таки, крок на зустріч їх звільненню.  

«Я вважаю, що таке поділення підвищить ефективність роботи СБУ і всіх тих людей, хто займається звільненням полонених, заручників. Чому? Тому є що різні категорії людей, що трапляють у полон. Я вважаю, що наші хлопці, які були призвані на службу до збройних сил, ті, які потрапили до полону в наслідок бойових дій – першочергове завдання звільнити цих людей, ‒ підкреслив Вадим Підберезняк, ‒ Це ті люди, які захищають нашу батьківщину, ті хто захищає нас, щоб ми мирно жили».

Разом з тим, Вадим Підберезняк висловив свій сумнів у ефективності Мінського процесу, в тому числі – у звільнені полонених, які, по-суті, є заручниками у бойовиків. Він розповів про власний досвід, коли до нього рік тому звернулася мати полоненого українського бійця і через деякий час він був звільнений українськими спецслужбами, які діяли приховано від загалу і були більш ефективними.

«Ефективність роботи тих професіоналів, умовно кажучи, які працюють в тіні… Ми не бачимо їх роботи. І я розумію специфіку їх роботи», ‒ сказав Вадим Підберезняк, закликаючи довіритися професіоналам, а не робити з цього політику.