Вадим Підберезняк: Районна влада Врадіївки ні копійки не використала на ремонт доріг

Вадим Підберезняк: Районна влада Врадіївки ні копійки не використала на ремонт доріг

Народний депутат України Вадим Підберезняк здійснив робочий візит до Варадіїйвському району та провів зустрічі з мешканцями. Як раніше зазначалося, через відсутність роботи по власному округу нардепа-мажоритарника Аркадія Корнацького та бездіяльність райадміністрації мешканці почали звертатися до депутата від «Народного фронту» Вадима Підберезняка.

Основні проблеми, на які нарікають всі врадіївчани – це жахливий стан доріг. У минулому році держава виділила з бюджету кошти на дороги у Врадіївський район, але місцева влада їх не використала і повернула. Крім того, подібна ситуація склалася з коштами (1 млн. гривень), що були виділені по цільовій програмі  енергозбереження на утеплення. Їх використали лише частково, а близько 700 тис. повернули назад.

«Місцева влада не виконує свої службові обов’язки. В районі купа зруйнованих доріг. Через що частина населених пунктів позбавлена можливості скористатися громадським транспортом, ‒ поділився враженнями Вадим Підберезняк, ‒ Маршрутки не ходять через розбиті дороги, а влада не збирається цим займатися. Більш того, у минулому році був виділений один мільйон гривень на ремонт доріг місцевого значення і звідти не було використано ні копійки».

Відсутність інфраструктури чи її руйнація, фактично, ставить хрест на медичній реформі і формуванні госпітальних округів. Під час зустрічі з працівниками Врадіївської районної центральної лікарні пролунали пропозиції припинити медичну реформу та зачекати, поки місцева влада не зробить дороги у районі. На думку лікарів та пацієнтів лікарні, щоб добратися до госпітального округу потрібні дороги, а зараз ‒ доріг немає.

Вадим Підберезняк підкреслив, що з питання якості роботи районної адміністрації буде звертатися і до голови Миколаївської ОДА і до Уряду. Зокрема, з питань доріг він має намір звернутися до міністра інфраструктури Володимира Омеляна.

«Я не залишу ситуацію такою, як вона склалася”, ‒ наголосив Вадим Підберезняк.

Також, зустрічі з громадою Врадіївки начальник ДП Врадіївський лісгосп підняв питання про відсутність фінансування. За його інформацією через не фінансування лісового господарства пішло масове скорочення працівників, а це, в свою чергу побавило господарство контролюючих органів, які дивляться за лісонасадженнями. Через два роки не фінансування ситуація призвела до масової вирубки лісових насаджень та лісосмуг. Ця вирубка приводить до утворення буревіїв та погіршує стан ґрунтів. В цілому шкодить сільському господарству.

Мешканці Врадіївщини просили підняти це питання на рівні Верховної Ради про відновлення фінансування галузі лісового господарства. Також, людей хвилює, що за останні два роки відбувається масове розорення пасовищ, поїм річок.

Голова благодійного фонду «Врадіївський карітас УГКЦ» Роман Балита, який займається наданням гуманітарної допомоги пораненим воїнам АТО, поскаржився депутату фракції «Народного фронту», що останнім часом ті вантажі, які приходять з закордону ‒ тривалий час не можуть розмитнитися. Так півтора місяці тому надійшли ліжка для військового шпиталю Миколаєва, але Мінсоцполітики затримує через незрозумілі причини розмитнення. До Вадима Підберезняка було прохання прояснити ситуацію та сприяти її вирішенню.

Також, під час зустрічей з’ясувалося, що на залізничній станції Врадіївка раніше зупинялося багато поїздів, які тепер проходять без зупинки або взагалі йдуть іншим маршрутом. Від зібравшихся людей було прохання до народного депутата з’ясувати причину цього положення та надати можливість врадіївчанам користуватися залізничним транспортом.

Вадим Підберезняк пообіцяв звернутися у відповідні органи для вирішення всіх зазначених питань та інформувати громадськість про хід їх вирішення.

Image-1 (6)

Image-1 (7)

Image-1 (13)