Реальне вирішення проблем людей – обов’язок кожного депутата

Реальне вирішення проблем людей – обов’язок кожного депутата

Таку позицію займає народний депутат України Вадим Підберезняк, який сьогодні 4 березня, провів виїзний прийом громадян, що мешкають селах Первомайського району. Оскільки місцевий депутат-мажоритарних Аркадій Корнацький не тільки не допомагає мешканцям на своєму окрузі, а й, часто-густо, перешкоджає відновленню законності та справедливості – мешканці Первомайщини вже не перший раз звертаються по допомогу до іншого депутата від Миколаївської області.

Вадим Підберезняк поділився враженням після зустрічей. На його думку постійна робота у селах по прийому громадян виявляє масу проблем, які мали би вирішувати місцеві органи влади. Від розчарування, від нездатності місцевої влади вирішити ці питання – люди звертаються до народного депутата.  В тому числі, виявлені численні порушення законодавства у земельній сфері. Одне з них – укладення договорів на підставі доручення від вже померлих людей.

«Це є злочин, ‒ категорично стверджує Вадим Підберезняк, ‒ У зв’язку з цим, по всім виявленим фактам я буду звертатися до Генерального прокурора з заявою про порушення кримінальних справ по відношенню до тих людей, які забрали у людей землю та ніяк не реагують. Також, я буду звертатися у місцеві органи влади та Держкомзем з тим, щоб люди, маючи на руках документи на землю, могли цю землю отримати».

На думку народного депутата: постійний контакт з людьми на місцях та взаємодія з ними ‒ дає можливість розуміти реальні проблеми і реальний стан справ, в якому живуть люди.

«Це не просто наша робота, це ‒ наш обов’язок», ‒ підкреслив депутат фракції «Народного фронту» Вадим Підберезняк.

2

3

4

5