Вадим Підберезняк: Відповідальними мають бути і уряд, і парламент

Вадим Підберезняк: Відповідальними мають бути і  уряд, і парламент

Під час ефіру на каналі «112» член фракції «Народного фронту», народний депутат України Вадим Підберезняк заявив, що його часто не влаштовує порядок денний роботи Верховної Ради, оскільки депутатами не можуть розставити пріоритети між національними інтересами, які продиктовані вимогами часу, та намаганням вирішити другорядні питання, насамперед.

«В нас є першочергові завдання для країни, ‒ наголосив Вадим Підберезняк, ‒ Важливі речі, перш за все – це економічні питання. І народний депутат, який, наприклад, працював керівником невеличкого фермерського господарства – він це не розгляне. Це повинен зробити уряд і винести такі пропозиції: першочергові завдання і реалізувати план повернення країни у мирне русло, реалізувати план відновлення країни. Тому, повинен бути такий план відновлення країни і завдання, які пов’язані з цим планом, в тому числі законопроекти першочергові, які потрібно прийняти», ‒ сказав Вадим Підберезняк підкреслив важливість кроків, які виведуть країну з кризи.

Також, депутат фракції «Народного фронту» піддав критиці своїх колег з інших фракцій і запропонував запитати самих депутатів – наскільки вони відповідально ставляться до своєї роботи і своїх обов’язків, чи працюють вони в залі. Він навів приклад депутата Корнацького, який, як правило, після реєстрації у Верховні Раді зникає і не приймає участь у голосуванні. Подібних людей чимало. Через це, часто, важливі закони не отримують підтримки і це все гальмує вирішення важливих питань.

«В більшості свого часу, такі як він депутати приходять, зареєструвалися, трохи «зарисувалися» на початку ‒ і пішли, ‒ наголосив Вадим Підберезняк, ‒ Є проблема в тому, що дуже багато багатих людей, які, такі собі, розслаблені, тому, що вони для себе захищені».

Вадим Підберезняк виступає за реформу Верховної Ради України, за зміну регламенту парламенту, яка усуне недоліки в роботі законотворчого органу.

22.02.2016(2)