Тарас Кремінь щодо поселення Дикий Сад: Чому ровесник Трої перебуває у такому занедбаному стані?!

Тарас Кремінь щодо поселення Дикий Сад: Чому ровесник Трої перебуває у такому занедбаному стані?!

Під час прямого ефіру у ток-шоу «Контраргумент» Миколаївської ОДТРК народний депутат України Тарас Кремінь висловив своє незадоволення роботою Миколаївської міської влади і депутатського корпусу стосовно земельних питань та охорони пам’яток культури.

«Мені, якщо чесно, соромно, що в місті Миколаєві і в центрі міста ‒ ровесник Трої перебуває в такому занедбаному стані. Хоча, в той же час у нас вирішуються земельні питання, ‒ звернувся Тарас Кремінь до депутатів  Миколаївської міської ради стосовно давнього поселення Дикий Сад, ‒ Я пам’ятаю, що у 90-ті роки була запеклою ідеєю зробити там музей під відкритим небом. Але сьогодні, я так розумію, не зручно депутатам міської ради говорити про те ‒ кому належить ця земля».

Також Тарас Кремінь піддав критиці позицію міської ради щодо надання дозволу на автопарковку біля інтернаціонального кладовища.

«Всі спостерігають за тим і я, відверто, противник відкриття ресторанів біля наших пам’яток культури і архітектури. Ми говоримо, безпосередньо, про ресторан «Мафія», який знаходиться біля пам’ятки культури місцевого значення. Я проти того, щоби сьогодні різалася земля від тих об’єктів, які складають величезну історію”, – сказав депутат “Народного фронту”.

Народний депутат виступив за зміну концепції існування суднобудівного заводу ім 61 комунара або потрібне рішення на ефективне використання його земель та відкриття індустріального парку.