Вадим Підберезняк: Ми повинні чітко усвідомлювати, що пенсійний фонд – це гроші тих, хто зараз платить податки

Вадим Підберезняк: Ми повинні чітко усвідомлювати, що пенсійний фонд – це гроші тих, хто зараз платить податки

Вадим Підберезняк народний депутат України фракція «Народний фронт» в ефірі телеканалу «112» виступив за рівноправні партнерські стосунки з МВФ при проведенні пенсійної реформи. Зокрема, він прокоментував вимогу МВФ про необхідність підвищити пенсійний вік.

«Ми не повинні знаходитися у ролі жебраків, якім диктують власні умови. Ми маємо бути у ролі повноцінних партнерів, ‒ наголосив депутат «Народного фронту».

Вадим Підберезняк запропонував переводити стосунки України та МВФ з позиції ‒ де нам висувають вимоги, до позиції рівного партнерства.

«В нинішніх реаліях ми не можемо йти на більшість тих умов, які МВФ від нас вимагає. Тому, що, на мій погляд, наші пенсіонери, більшість з них, потребують нашої підтримки. Підтримки держави, ‒ сказав Вадим Підберезняк, ‒ Ми повинні чітко собі усвідомлювати, що пенсійний фонд формується не з того, що накопичили пенсіонери. Він формується з економічної складової, з того, що ніші підприємці, бізнес – можуть сплачувати податки».

Він підкреслив важливість виведення бізнесу з тіні, щоб отримати всі необхідні надходження до бюджету. На його думку, зараз, необхідно зосередитися не на пенсійній реформі, а в цілому на виведенні країни з економічної кризи, створивши більш сприятливі та прозорі умови господарювання та ведення бізнесу.

«Після цього будь-яка пенсійна чи будь-яка інша реформи підуть під овації», ‒ резюмував Вадим Підберезняк.