Вадим Підберезняк: Позиція «Народного фронту» ‒ жодного умиротворення агресора

Вадим Підберезняк: Позиція «Народного фронту» ‒ жодного умиротворення агресора

Народний депутат України Вадим Підберезняк висловив свою позицію та позицію фракції «Народного фронту» щодо нагальних проблем у суспільстві та шляхів їх вирішення.

«Після, майже, трьох років війни, особливо, після нещодавнього загострення на фронті, українське суспільство прагне отримати чітку відповідь від влади ‒ як нам перемогти у цій війні. Ми хочемо бачити від влади, зокрема, від Президента України ‒ як будуть повертатися окуповані території. Влада має донести до суспільства чіткий план своїх дій у цьому напрямі і, нарешті, визначитися: у нас АТО, чи, все ж війна», ‒ підкреслив Вадим Підберезняк.

Позиція фракції «Народного фронту» ‒ жодного умиротворення агресора. Парламент очікує відповідних кроків від Президента та готовий розглянути та затвердити його стратегію звільнення України. Він, також, повідомив, що партія вважає за потрібне інтегруватися до колективної безпеки ‒ вступити до НАТО.

«Ми можемо перемогти ворога, але спільно ‒ це буде зробити набагато легше, ‒ сказав Вадим Підберезняк та додав, ‒ Що запорукою і євроінтеграції, і вступу у НАТО є якісні реформи. Якісна зміна суспільства та боротьба з корупцією».

Також Вадим Підберезняк зупинився на економіці та повідомив позицію фракції з цього приводу. Позиція «Народного фронту» ‒ включити механізми, які збільшать потенціал країни за рахунок приватної ініціативи. Зокрема, підприємці мають отримувати доступні кредити та стабільний валютний курс. Це зона відповідальності голів Уряду та НБУ і парламентська фракція «Народного фронту» очікує від них ефективності і прозорості.

Такі самі очікування і від приватизації, яку на догоду політиканам і корупціонерам спаплюжили та дискредитували. Яскравим прикладом є провал приватизації Одеського припортового заводу, через що держава втратила 500 мін. доларів. Треба негайно вносити зміни у законодавство і виносити на прозорий конкурс приватизацію всіх державні підприємств, орім стратегічних.

«Саме корумповані власники цих підприємств та ті, хто їх кришує з влади, навмисно поширюють чутки про непотрібність приватизації та, начебто, жахливі наслідки від неї. Вони всі крадуть з нашої кишені!», ‒ підкреслив Вадим Підберезняк.

На завершення народний депутат наголосив про необхідність судової реформи. Позиція фракції у тому, щоб і подолати корупцію, і гарантувати рівність всіх перед законом ‒ необхідно продовження судової реформи і формування нового Верховного суду.