«Народний фронт» Миколаївщини вітає всіх з Новим роком!

«Народний фронт» Миколаївщини вітає всіх з Новим роком!

Шановні українці!

Минаючий рік, для нас з вами, був важкий і повний випробувань. Але попри війну, попри опір реформам – нам вдалося досягти важливих змін.

Завдяки застосуванню системи «ProZorro», яку було введено за уряду Яценюка, вдалось на закупівлях зекономити мільйони гривень.

Введення електронних декларацій  стало справжнім проривом на шляху долання корупції.

Відбулося створення Дорожнього фонду, що наддасть можливість акумулювати кошти саме на ремонт місцевих доріг.

Розпочато таку необхідну реформу освіти: прийнято концепцію «Нової української школи» де ми переходимо від застарілої моделі школи-знань до сучасної і прогресивної – школи-компетентностей. Також, в бюджет 2017 року закладено підвищення зарплати працівникам освіти на третину.

В країні повним кроком рухається децентралізація влади. На Миколаївщині створено 19 об’єднаних громад, де до органів місцевої влади за підтримки «Народного фронту» обрано 26 депутатів рад та 3 сільських голови. Так, по виборах у Баштанській міській об’єднаній громаді «Народний фронт» отримав підтримку у 9,5 відсотків.

Увесь цей рік ми плідно працювали на всіх рівнях, тому не дивно, що представники «Народного фронту» очолили рейтинг найефективніших депутатів Верховної Ради.

Ми – сильна команда для складних часів. Ми віримо у перемогу нової України. Країни талановитих та реалізованих людей. Ми розуміємо, що все залежить від нас. Тому, ми впевнені, що наступаючий, 2017 рік – стане краще для нас всіх.

Бажаємо українцям наснаги та бадьорості, віри у власні сили та рішучих дій, любові та миру у родинах. Миру – для всієї України!

З Новим роком!

Слава Україні!

img_1459