І словом, і ділом – Тарас Кремінь прокоментував рейтинги ефективності депутатів

І словом, і ділом – Тарас Кремінь прокоментував рейтинги ефективності депутатів

Народний депутат України член фракції «Народного фронту» Тарас Кремінь прокоментував інформацію, що за версією журналу «Фокус» потрапив до п’ятірки самих ефективних депутатів Верховної Ради.

Нагадаємо, що українське видання «Фокус» здійснило аналіз ефективності діяльності депутатів Верховної Ради та склало рейтинг найвпливовіших українців. У першу десятку увійшов екс прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, який, незважаючи на те, що зник з медійного простору, досі користується підтримкою як в Україні, так і за кордоном.

Крім Арсенія Яценюка, в першу десятку рейтингу найвпливовіших українців увійшли ще двоє представників «Народного фронту» – Секретар РНБО Олександр Турчинов та міністр внутрішніх справ Арсен Аваков. Високі місця також посіли представники партії – спікер Верховної Ради Андрій Парубій, міністр юстиції Павло Петренко, міністр інфраструктури Володимир Омелян, народний депутат Андрій Іванчук, міністр освіти Лілія Гриневич, міністр екології Остап Семерак та керівник  фракції «Народного фронту» в парламенті Максим Бурбак. У Топ-100 найвпливовіших українців увійшли міністр спорту Ігор Жданов, народний депутат від «Народного фронту» Вікторія Сюмар та член Координаційної ради партії Микола Мартиненко.

З п’ятірки найефективніших депутатів Верховної Ради видання визначає 4-х з «Народного фронту». Серед них народний депутат від Миколаївщини – Тарас Кремінь. Тарас Дмитрович наступним чином прокоментував свою позицію, яка допомогла йому посісти у рейтинг таке місце:

«І словом, і ділом ми мусимо доводити суспільству, що ми дійсно прагнемо змін в Україні. Ми розпочали важкі, але такі потрібні реформи. Разом з тим, в нас є багато ворогів майбутнього України, які через популістичні дії та брехливі заяви хочуть, маніпулювати суспільством та отримувати свої привілеї. Незважаючи на це, ми йдемо далі і маємо вже позитивні зрушення. Я пишаюся тим, до доклав зусилля, зокрема, у розробці принципово нової концепції освіти в Україні. Нова середня школа з сучасним рівнем освіти та високим соціальним статусом педагогічного працівника – стане дійсним проривом у майбутнє».