Святий Микола йде до нас

Святий Микола йде до нас

Святий Микола був непересічною людиною. Він з дитинства вів благочестиве життя, шукав бога та зрештою, став архієпископом Міри Лікійської. Тому його і називають Миколою Мірлікійським.

Святого Миколу вважають покровителем мандруючих та обездолених, оскільки за своє життя він часто допомагав нужденним людям.

Якось, Микола дізнався про бідну, але благочестиву родину, де мешкали три дівчини. Батько їх не мав кошти на придане. Микола пасторські благословив їх та пішов. Потім, він таємно вночі через вікно закинув мішечок золота, який приземлився біля вогнища. Незважаючи на те, що Микола взяв з батька дівчат чесне слово, що той не розповість таємницю його вчинку, світ, зрештою, дізнався про дії Миколи Мірлікійського. З тих пір з’явилася традиція, що Святий Микола приносить подарунки через димохід, а всі, хто вів себе по-християнські, очікують, що Святий Микола і їм щось подарує.

Під час свого мандрування до Олександрії Єгипетської Микола воскресив до життя матроса, що розбився під час шторму. Віт того часу моряки та мандруючи у цілому вбачать у ньому свого заступника та покровителя. Миколаїв – місто моряків і суднобудівників. Тому святий покровитель нашого міста Микола ‒ найулюбленіший серед християнських діячів.

Споглядаючи на мирське та духовне життя цієї святої людині ‒ ми віримо, що воскресне наше місто і наша країна. Відродимося ми у дусі і у справах. Допоможемо нужденним, переможемо у війні, будемо жити у правді.

З святом всіх – Днем Святого Миколи!

Миколаївська обласна організація партії “Народний фронт”