Тарас Кремінь звернувся до прокурора області через скандал з депутатами Южноукраїнської міськради

Тарас Кремінь звернувся до прокурора області через скандал з депутатами Южноукраїнської міськради

Народний депутат України Тарас Кремінь звернувся до прокурора Миколаївської області Тараса Дунаса щодо розслідування корупційного скандалу, який виник через корупційні схеми депутатів Южноукраїнської міської ради. Про це депутат «Народного фронту» повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

«Сподіваюсь на об’єктивне експертне вивчення органами миколаївської поліції плівок южноукраінськоі “Єдності”, а прокуратурою області – дотримання місцевими депутатами чинного законодавства, про яке, вочевидь, окремі обранці забули. Факту такого, м’яко кажучи, нахабного роз/поділу/пилу бюджетних коштів, якщо аудіозапис буде підтверджено, цілком достатньо для дочасного розпуску депутатського корпусу та нових місцевих виборів.

Переконаний, що 1.12.2016 р. на позаплановій 18 сесії Южноукраїнської міської ради VII скликання міський голова В.Пароконний, який контролює депутатську “Єдність”, має пояснити справжні наміри своїх однопартійців».

Також, Тарас Кремінь повідомив прокурора, що тримає на своєму особистому контролі питання щодо приховання посадовими особами Новоодеського району фактів спалаху африканської чуми свиней та про хід кримінального впровадження за фактом дорожнє-транспортної пригоди, в наслідок якої загибла громадянка Кошмила С.С.

t-kremin-prokuroru-dunasu