Тарас Кремінь різко засудив приховану спробу агітації за ДНР в університеті Сухомлинського

Тарас Кремінь різко засудив приховану спробу агітації за ДНР в університеті Сухомлинського

Тарас Кремінь різко засудив приховану спробу агітації за ДНР в університеті Сухомлинського під час показу студентам документального фільму про начебто порушення прав людини, яке проводила організація «Docudays UA» з Оленою Кабашною. Під виглядом заявленої теми про презумпцію правоти поліцейського демонструвався фільм про бойовиків так званих ДНР/ЛНР.

Демонстрацію фільму підтримували депутати Миколаївської міської та обласної ради від проросійських організацій «Опозиційний блок» та «Український вибір», що були присутні на трансляції.

Значна частина студентів, яка була запрошена на цю акцію, висловила своє незадоволення та покинула залу.

Депутат «Народного фронту» Тарас Кремінь на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» підтримав патріотичну позицію студентів та конструктивну позицію з цього приводу голови обласної адміністрації Олексія Савченка.

«Підтримую обурених студентів-філфаківців із МНУ імені В.Сухомлинського, які виступили проти штучно завуальованого правовою тематикою показу резонансної кінострічки. Ще і в присутності рафінованих “естетів” – місцевих депутатів від окупаційного блоку.

Пропозиція до голови Миколаївської ОДА Олексій Савченко: влаштувати для організаторів та окупаційного блоку показ серії фільмів “Обличчя війни”. За потреби можна і закритий.

До речі, а які фільми демонстрували в ЧНУ імені Петра Могили, МНАУ, НУК імені Макарова?

А насправді Миколаєву бракує свого власного кінофестивалю. Патріотичного. Миколаївського. Справжнього!»

Тарас Кремінь підкреслив, що намагання відверто проросійських та приховано проросійських сил в Україні розхитати владу та перервати такі складні, але такі важливі реформи – відбувається не в перше та, на превеликий жаль, не в останнє. Спроба розмити поняття, вибілити ворогів та дезорієнтувати суспільство є технологією російського агресора. Завдяки чесності та громадянські позиції, яку продемонстрували студенти університету Сухомлинського, було продемонстровано справжній опір російські інформаційній війні.