Вадим Підберезняк про підвищення зарплат нардепам: Депутати, навіть не піднімали питання про підвищення зарплат

Вадим Підберезняк про підвищення зарплат нардепам: Депутати, навіть не піднімали питання про підвищення зарплат

У світлі отриманого скандальний резонанс голосування Верховної Ради України про підвищення зарплат народним депутатам ‒ свій коментар з цього приводу дав представник парламентської фракції «Народного фронту» Вадим Підберезняк.

За словами Вадима Підберезняка Кабмін включив дане рішення про підвищення зарплат народним депутатам в бюджет, а депутатів про це не повідомили. Оскільки, підвищення зарплат, навіть, не обговорювалося при розробці бюджету, то вони не розуміли, що на момент голосування там закладено підвищення заробітної плати.

«Нам запропонували у першому читанні підтримати проект бюджету. Роздали, грубо кажучи, перед тим величезні «талмуди», які повністю прочитати до голосування ‒ нереально. Депутати, навіть не піднімали питання про підвищення зарплат, ‒ пояснює Вадим Підберезняк, ‒ Ми ще будемо розбиратися про причини події і дамо цьому відповідну оцінку: помилка чи це або свідома дія».

Народний депутат висловив свою особисту думку, що це може бути свідомою спробою диксредитувати Верховну Раду, яка, хоч і з труднощами, але все ж приймає закони і проводить реформи. Все це може бути на руку тим, хто хоче розхитати політичну ситуацію в країні, домогтися хаосу під приводом дострокових перевиборів або провокацій у вигляді «тарифних майданів». При цьому, Вадим Підберезняк зазначив, що в ситуації потрібно ретельно розібратися і потім вже робити остаточні висновки.

«Закон« Про бюджет» проголосований в першому читанні. Далі в нього можуть вноситися зміни і доповнення. Я буду виступати категорично проти цієї статті витрат ‒ підвищення зарплат народним депутатам, ‒ підкреслив Вадим Підберезняк, ‒ Якщо, все-таки, це буде проголосовано, то від себе особисто я гарантую, що передам частину заробітної плати на допомогу нужденним».

«Я виступаю за відмову будь-якого такого підвищення зарплат, тому, що всі повинні жити, виключно, за реаліями сьогодення. Наша фракція, фракція «Народного фронту» вже зробила заяву, що вона відмовляється від такого підвищення зарплат депутатам, ‒ заявив наостанок Вадим Підберезняк, ‒ Тільки в міру того, як буде підніматися добробут громадян ‒ ми будемо піднімати зарплати депутатів».