Вадим Підберезняк: Розвиток промисловості підніме громадян і підніме Україну

Вадим Підберезняк: Розвиток промисловості підніме громадян і підніме Україну

В Миколаєві 26 жовтня урочисто було відкрито сьому чергу транспортного терміналу пальмових олій та жирів. У відкритті взяли участь голова Миколаївської ОДА Олексій Савченко, міський голова Олександр Сєнкевич, голова облради Вікторія Москаленко та депутат Верховної Ради України фракції «Народного фронту» Вадим Підберезняк.

Новий термінал має танки зберігання на 40 тисяч тонн, залізничну естакаду та сучасну лабораторію, де проводиться експрес-аналіз на вологу та вміст фосфору у олійній продукції.

Україна, яка є провідним світовим виробником рослинної олії, експортує продукцію до більш ніж ста країн. Серед них провідні місця займають Індія, Китай та Країни ЄС. В умовах нарощення виробництва вкрай важливо збільшувати транспортні потужності і Миколаївщина, за словами голови обласної адміністрації Олексія Савченко, має грати в цьому важливу роль.

Вітаючи колектив миколаївського підприємства «Термінал-Укрхарчсбутсировина», народний депутат України Вадим Підберезняк сказав: «Розвиток промисловості підніме громадян і підніме Україну. Радує те, що справжні патріоти – це не ті які постійно про це говорять, а ті ‒ що виробляють. Тому, що наша Європа тут, а ні там».

Також він додав, що робота компанії, яка створює нові робочі місця, вкрай важлива, особливо в таких складних економічних умовах.

Вадим Підберезняк взяв участь в урочистому відкритті терміналу, перерізавши символічну червону стрічку.

004terminal