Ігор Бриченко та Вадим Меріков привітали бійців ЗСУ у Широкіному генераторами, обігрівачами та солодощами

Ігор Бриченко та Вадим Меріков привітали бійців ЗСУ у Широкіному генераторами, обігрівачами та солодощами

Представники «Народного фронту» Миколаївщини – народний депутат України Ігор Бриченко та екс голова обласної адміністрації Вадим Меріков на День Покровів Присвятної Богородиці та День захисника України відвідали у Широкіному розташування морських піхотинців. Гості привітали бійців зі святами та подарували необхідні їм з наставанням холодів генератори та обігрівачі. Ігор Бриченко також передав від «Кулінарної сотні» солодощі військовим. Ось, як він описує цю подорож:

«Ранок. Широкине. Вже склалося доброю традицією вітати наших хлопців саме на передовій.  Привезли  генератори, обігрівачі, солодощі. Передали особливо цінні подарунки від дітей Миколаївщини – їх малюнки на прапорах, що надихатимуть наших героїв всіма силами захищати Україну. Наші дівчата з Кулінарної сотні передали смачний солодкий подарунок нашим захисникам, в який вклали проміння  тепла і любові від  себе  та малої Батьківщини.

Раді бути з нашими хлопцами в цей день. Розмовляємо на різні теми, обмінюємося думками щодо подальшого розвитку подій, але все одно віримо в те, що Україна зможе відстояти свій суверенітет та територіальну цілісність. Пишаємося стійкістю та витримкою  наших військових, віримо в їх сили, а ми допоможемо їм встояти. Зі  святом захисників України та святим днем  Покрови Пресвятої Богородиці».

«Фронтовики» ознайомилися із побутом та потребами морпіхів. Дізналися, чим ще треба їм допомогти.

2-1

2

3

4

5