Мінінфраструктури впроваджує європейський досвід – Вадим Підберезняк

Мінінфраструктури впроваджує європейський досвід – Вадим Підберезняк

Народний депутат України Вадим Підберезняк закликав колег по парламенту підтримати ініціативу міністра інфраструктури Володимира Омеляна по створенню дорожнього фонду. Він заявив:

“Я закликаю – підтримати ініціативу міністра інфраструктури Володимира Омеляна, щодо створення дорожнього фонду, який призваний ввести збалансовану систему нормального фінансування будівництва, ремонту та експлуатації доріг. Таким чином, створення дорожнього фонду покликане ввести баланс в систему контролю за використанням коштів та цілеспрямованим використанням коштів дорожнього фонду щодо будівництва та ремонту доріг.

В Україні повинні бути нормальні дроги європейського рівня. Ми розуміємо, що ні чого з нічого не виникає. Тому, я закликаю парламентарів підтримати у першому читанні законопроект, запропонований міністерством інфраструктури, щодо створення дорожнього фонду. Таким чином, внести прозору систему фінансування та будівництва доріг європейського рівня.

Реформи, які відбуваються в країні не відбудуться зі дня на день. Але ті кроки, які ми робимо сьогодні – покажуть свій результат. Тому, у найближчому майбутньому ми вже будемо їздити нормальними дорогами, європейським рівнем обслуговування”.