Заява Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт»

Заява Миколаївської обласної організації партії «Народний фронт»

«Народний фронт» послідовно підтримує прагнення народу України до євроінтеграції та європейського рівня життя.

«Народний фронт» разом із «Солідарністю» створив більшість у Верховній Раді та послідовно дотримується всіх своїх зобов’язань щодо дії коаліційної угоди, збереження державності та незалежності України.

«Народний фронт» завжди виконував і виконує свої зобов’язання. Тому, і надалі буде підтримувати коаліцію з Блоком Петра Порошенка, не дивлячись ні на які спроби розхитати ситуацію та створити штучну політичну кризу.

У зв’язку із звинуваченнями в адресу «Народного фронту»  у заяві депутата обласної ради від «Солідарності» Івана Кухти ‒ ми заявляємо, що занепокоєні цією ситуацією. Разом з тим, ми впевнені в тому, що це є думка окремого депутата, а не є позицією всієї Миколаївської організації партії «Солідарність».

Також, ми впевнені у тому, що «Солідарність» так само підтримує прагнення України до європейських цінностей і взятого курсу на європейські реформи.

Нагадуємо про те, що «Народний фронт» на місцевих виборах, як ніхто інший, підтримував партію Президента у Миколаївській області. Саме завдяки позиції Арсенія Яценюка, щоб не розколювати демократичні сили, «Народний фронт» не брав участі в місцевих виборах, а повністю зосередився на підтримці свого партнера по парламентській коаліції.

Зауважмо, що так дискредитувати партію Президента не може ніхто, окрім окремих її представників, які діють за власними інтересами, а не за інтересами України та Миколаївщини.

Вважаємо, що такий вислів даного депутата, який був його особистою думкою не відноситься загалом до всієї партії «Народний фронт», а якщо в нього є претензії до окремих представників, то вимагаємо їх конкретизувати персонально.

Незважаючи на всі спроби розхитати коаліцію ‒ ми мусимо бути монолітними, оскільки інтереси України та Миколаївщини мають бути вищі за будь-які особисті інтереси.