В Миколаєві відбулася презентація книги «Миттєвості війни»

В Миколаєві відбулася презентація книги «Миттєвості війни»

В Чорноморському університеті Миколаєва відбулася презентація книги «Миттєвості війни», яка розповідає про героїв нинішньої війни з Росією: бійців, волонтерів, громадських активістів. Ідея створення цього проекту належить депутату Верховної Ради від «Народного фронту» Тарасу Креміню, а вступну промову до цього видання написав спікер Верховної Ради – Андрій Парубій.

Тарас Кремінь, якій ініціював написання цієї книги та розпочав літературну та дослідницьку роботу, отримав значну підтримку з боку своїх колег по Верховній Раді та «Народному фронту». До роботи вже не над книгою, а над цілим просвітницьким проектом долучився голова Верховної Ради України Андрій Парубій, на волонтерських засадах проекту допомагали народні депутати Вадим Підберезняк та Ігор Бриченко. На чолі видавничо-редакційної групи працював викладач Миколаївської філії Київського Національного університету культури і мистецтв Сергій Макарчук.

Тарас Кремінь пише на своїй сторінці у Фейсбуці:

«Миттєвості війни» ‒ одне з найкращих миколаївських видань тисячоліття, де, крім правди, біль і віра в перемогу.
Мені віриться в краще майбуття України, силу духу, мудрість земляків, вдячність покоління.
Слава Богу, ми це зробили».


Це тільки перша книга величезного проекту, який по-волі, набуває підтримки обласної влади, міста Миколаєва, приватних осіб. Перша книга вийшла обсягом 500 сторінок, але багато матеріалу залишилося поза виданням. Саме тому редакційна колегія не зупиняючись вже розпочала роботу над продовженням. Наступна книга вже має робочу назву «Дороги війни» або «Дорогами війни». Ця книга важлива не лише для детальної констатації подій у зоні проведення Антитерористичної операції. Даний просвітницький проект важливі для всіх жителів Миколаївської області.

На презентації видання були батько Тараса Креміня – відомий український поет, лауреат Шевченківської премії Дмитро Кремінь та голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко, яка багато сприяла цьому просвітницькому проекту.

5

2
3

4