«Опоблок» в Миколаївський обласній раді працює на внутрішню війну

«Опоблок» в Миколаївський обласній раді працює на внутрішню війну

Наріжним каменем позачергової сесії Миколаївської  обласної ради стало питання змін до бюджету на 2016 рік, в яких передбачалося виділення коштів за проектом допомоги атошникам та інвалідам, за так  званим «Бізнес-інкубатором». І на сесії, і поза нею, я буду наголошувати на тому, що нам на 100% потрібно підтримувати цей проект і питання хлопці правильно підіймають, вони самі, їм ніхто не допомагає, це атошники які зорганізувалися і нічого в держави не просять, вони створюють  собі робочі місця, своїм жінкам, дітям  не включаючи державу в цей процес.

Просять тільки  депутатів дати мізерних для бюджету області 200 тис.  грн.. за рахунок яких, вони зможуть залучити колосальні  кошти  від донорів.

Тому, як для Міжнародних фонів  важливо бачити, що громадські організації  дійсно співпрацюють з державними та представницькими органами на місцях.

Дивно, чому депутатський корпус не розуміє, що завдяки активній громаді можна реалізовувати різні проекти, адже якщо Міжнародні фонди будуть бачити, що дійсно є співпраця, що з’являються нові  робочі місця, що це об’єднує людей які повернулися з зони АТО і  місцеву громаду. Від цього підвищиться рівень довіри до громадської організації та будуть виділяються кошти  на реалізацію проектів, адже  держава не в змозі дати атошникам та інвалідам робочі місця, і тому вони самі намагаються знайти шляхи вирішення цього питання, та вже скільки часу  не можуть пробитись крізь «стіну» депутатського корпусу.

23-6Такий супротив не може бути некерованим, вважаю що це провокації, тих, кому потрібна внутрішня  війна, і тому вони спеціально компрометують атошників, протиставляють депутатів та громаду, збільшують рівень напруги та недовіри до влади в області. А тим бугаям, які  вважають, що на них тиснуть атошники, мені хотілось порекомендувати спробувати  хоч раз вийти зі стін  Верховної Ради України і пройтись   крізь натовп військових, де палять скати і де  тисячі атошників  кричать «ганьба» ‒ та пояснити їм свою мотивацію, чому вони не бажають йти на зустріч і допомагати у реалізації  соціальних проектів та зрозуміти яким саме може бути тиск.

Нехай розуміють, що те, що відбувається в Миколаєві, це тільки квіточки, і необхідно йти на компромісні рішення, бо в скорому майбутньому в громади можуть закінчитися виважені аргументи і  може бути  застосовувана груба сила.

Ігор Бриченко,

Народний депутат України