Не всі в парламенті, навіть, в більшості, готові підтримати закон про спецконфіскацію – Вадим Підберезняк

Не всі в парламенті, навіть, в більшості, готові підтримати закон про спецконфіскацію – Вадим Підберезняк

У підсумковому випуску новин 22 вересня на каналі «Еспресо» народний депутат України представник фракції «Народного фронту»  Вадим Підберезняк розповів про необхідність прийняття закону «Про спецконфіскацію» та протидію цьому законопроекту у парламенті.

На запитання ведучого у студії Єгора Чечеринди: чому не вдалося винести на голосування, принаймні, на порядок денний, проект закону «Про спецконфіскацію», навіть, після трьох спроб, Вадим Підберезняк відповів:

«Немає загальної підтримки всіх фракцій, всіх груп. От, питання: чому вони не підтримують – у мене дуже велике!»

Він повідомив, що раніше, всі зауваження, які були до цього законопроекту – були враховані і допрацьовані, тому формальні перепоні були прибрані. Для всіх була створена можливість внести свої правки, а сам законопроект у остаточному вигляді підтримали і Президент, і прем’єр.

«Але, навіть, деякі депутати з більшості, з БПП, не проголосували за внесення цього законопроекту, ‒ наголосив Вадим Підберезняк та додав, ‒ Цей законопроект, якщо від буде прийнятий, надає велику можливість підтримати нашу національну безпеку, підтримати наших пенсіонері і підтримати наших бюджетників: вчителів, лікарів і так далі. Дуже багато людей».

Після деякої дискусії в студії за участю ведучих та зауважень іншого нардепа з фракції «Батьківщини», чому їхня фракція не голосувала, депутат від «Народного фронту» Вадим Підберезняк додав:

«В цьому законі всі неузгодженості прибрані. І там вже нема такого, щоб без суду і слідства. 18,5 мільярдів гривень, якщо ми зможемо отримати оці кошти, будуть направлені на національну безпеку 18,5 мільярдів гривень будуть направлені на підтримку бюджетників та пенсіонерів. Ще трохи буде добавлено на розвиток національної поліції і тому, будь ласка, можете вносити всі свої пропозиції, ‒ сказав Вадим Підберезняк та підкреслив, ‒ Але я хочу наголосити на тому, що якщо порівнювати з недавнім голосуванням за постанову щодо невизнання нелегітимності Держдуми Російської Федерації  ‒ я бачу, що в парламенті існує, така собі, п’ята колона, яка опосередковано намагається грати на руку Російській Федерації, в тому числі, не голосуючи за цю постанову».

v-pidbereznyak-2Він повідомив, що, навіть, з Блоку Петра Порошенка, і «Батьківщини» та інших фракцій були люди, які вийшли перед голосуванням. Вадим Підберезняк сказав, що є прізвища та він знає причини, чому деякі з них не голосували.

«Тому, що в деяких депутатів є бізнес в Росії. Є, навіть, бізнес, який вони зареєстрували у п’ятнадцятому році у вже окупованому Криму. І тому, інтерес цих людей мені зрозумілий – чому вони не хочуть голосувати», ‒ сказав Вадим Підберезняк.

Від повідомив, що ініціатива цієї Постанови належить Арсенію Яценюку, який виніс її на розгляд фракції «Народного фронту» і вона отримала підтримку депутатів.

«В нас є одна невеличка проблема в порозумінні в парламенті в тому, що ми не повинні боротися кожен сам за себе. Ми повинні розуміти, що сьогодні на дошці, на цій карті стоїть країна і стоять наші люди», ‒ сказав депутат «Народного фронту».

Єгор Чечеринда погодився додавши, що підняв інформацію про голосування, де з’ясувалося, що Юлія Тимошенко та Григорій Немиря були відсутні, через що пішла інформація про всю їх фракцію.

«Ми повинні розуміти, що війна в нас не тільки на Сході. Війна в нас іде, навіть, у Києві, навіть, у Верховній Раді з такими скритими агентами, ‒ сказав Вадим Підберезняк.