Тарас Кремінь звернувся до голів обласних адміністрацій з вимогою сприяти забезпеченню учнів підручниками

Тарас Кремінь звернувся до голів обласних адміністрацій з вимогою сприяти забезпеченню учнів підручниками

Звернення відбулося під час брифінгу народного депутата України Тараса Креміня у верховній Раді 20 вересня. Як голова підкомітету освіти та науки Тарас Кремінь повідомляє про співпрацю з профільним Міністерством у проведенні підготовки до навчального року. Він зазначив, що на даний час час міністр освіти та науки Лілія Гриневич перебуває з робочим візитом на Житомирщині, щоб перевірити готовність перед опалювальним сезоном.

«Але сьогодні я би хотів сказати про ту велику проблему, яку ми будемо вирішувати та допомагати Міністерству освіти та науки разом з Депутатським контролем. Це все, таки, малоефективна діяльність органів місцевого самоврядування в частині забезпечення підручниками для 4 – 7 класів, а також 8-го класу», – сказав Тарас Кремінь.

Він повідомив, що є офіційна статистика, яка оприлюднена у засобах масової інформації. Депутати же, зі свого боку, підготували відповідні депутатські звернення до голів облдержадміністрацій з тим, щоб вони втрутилися у ситуацію.

«Ми не можемо дозволити нашим дітям навчатися тільки за електронними підручниками, а бо за тими які вони купують за останні кошти у бібліотеках або в магазинах. Я принципово вважаю, забезпечення підручниками, як і поліпшення матеріально-технічної бази начальних закладів, успішне формування опорних закладів освіти, децентралізація освіти, збільшення соціальних стандартів і, відповідно, заробітних плат педагогічним працівників – це ті першочергові завдання, які ми повинні контролювати разом із народними депутатами Верховної Ради України», – підкреслив представник «Народного фронту».