Неприпустимо втрачати величезні кошти через недбальство деяких посадових осіб – Т.Кремінь та І.Бриченко

Неприпустимо втрачати величезні кошти через недбальство деяких посадових осіб – Т.Кремінь та І.Бриченко

Депутати фракції «Народного фронту» у парламенті Тарас Кремінь та Ігор Бриченко офіційно звернулися до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та міністра аграрної політики Тараса Кутового. Вони вимагають провести службове розслідування по діями деяких чиновників, які, притримуючи від реалізації десятки тисяч тонн цукру, завдають шкоди державі у сумі понад 700 млн. гривень.

«Неприпустимо, з одного боку, шукати шляхів  наповнення державного бюджету в умовах війни, а з іншого – втрачати величезні кошти через недбальство деяких посадових осіб», – йдеться у зверненні.

Депутатами повідомляється, що за наявною інформацією у ПАТ «Аграрний фонд» зберігається 76,7 тисяч тон нереалізованого цукру, термін придатності якого збігає 1 жовтня 2016 року. Автори звернення підкреслюють, що 7 липня поточного року до Міністерства аграрної політики України подано проект Постанови Кабінету міністрів «Про реалізацію цукру-піску, не пов’язаного з державним ціновим регулюванням» для реалізації цукру, але проект досі не розглянутий.

«Звістка про можливу втрату державою доходу понад 700 млн. грн. через, схоже навмисне, зволікання, глибоко обурює виборців та нас, як народних депутатів України. Вочевидь, серед вищих посадових осіб завелися «шкідники», які діють на руку чиїхось інтересів, знищуючи українську економіку, дискредитуючи обличчя країни в очах міжнародної спільноти», – наголошують Кремінь та Бриченко.

У зверненні депутати вимагають від міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та міністра аграрної політики Тараса Кутового провести службове розслідування, з’ясувати причини затримки згаданого проекту Постанови, вжити невідкладних заходів щодо усунення можливих фінансових збитків та притягти винних до відповідальності.

14423853_1229329980456648_1730127372_o