Ігор Бриченко проти «цукрової безвідповідальності»

Ігор Бриченко проти «цукрової безвідповідальності»

Підтримуючи радника міністра внутрішніх справ Михайла Апостола, народний депутат України Ігор Бриченко звертає увагу на події на рику цукру в Україні. Так звана «цукрова безвідповідальність», де в Україні на складах зберігається більш ніж 76 тисяч тонн цукру, а посадові особи притримують вихід цієї продукції на внутрішній ринок, викликає занепокоєння та підозри у корупції.

Своє бачення ситуації, підтримку позиції Михайла Апостола та подальші кроки, щоб навести лад – Ігор Бриченко виклав на своїй сторінці у Фейсбуці. Він пише:

Ознайомившись з інформацією, від радника міністра МВС України Михайло Апостол, щодо «цукрової безвідповідальності», про можливість 700 мільйонних збитків державі від нереалізованого цукру, вважаю за необхідне звернутися до Міністра внутрішніх справ України Arsen Avakov за необхідністю розібратися в даному питанні, знайти тих, хто блокує його вирішення, будь-то по службовій недбалості, чи умисно; до Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового – за роз’ясненнями щодо причин виникнення даної проблеми і визначеннями шляхів її вирішення; до Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана, адже це питання цілковито повинно регулюватися на рівні Міністерства та в цілому КМУ.

Далі депутат «Народного фронту» Ігор Бриченко продовжує:

Очевидно, що в той час, коли Україна знаходиться у важкій соціально-економічній ситуації, коли наша країна отримує позики від міжнародної спільноти і шукає світової підтримки, буде ганебно допустити мільйонні збитки з-за непрофесійності осіб, що контролюють т.з. «цукрове питання», тому необхідно оперативно знайти шлях вирішення даного питання та відсторонити від виконання обов’язків осіб, що спричинили до його виникнення.