Тарас Кремінь взяв участь у виїзному розширеному засіданні Комітету з питань науки і освіти у Львові

Тарас Кремінь взяв участь у виїзному розширеному засіданні Комітету з питань науки і освіти у Львові

У виїзному розширеному засіданні Комітету з питань науки і освіти «Про стан законодавчого врегулювання організації навчально-виховного процесу з учнівською та студентською молоддю і заходи щодо її удосконалення», який проходив у Львові та вивчав досвід Львівської області, взяв участь голова підкомітету з питань освіти та науки Тарас Кремінь. Депутат Верховної Ради від «Народного фронту» наступним чином прокоментував цей захід на своїй сторінці у Фейсбуці:

Проводимо разом із Александр Спиваковский та Олексій Скрипник виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з науки та освіти у Львівській ОДА за участі голови Олега Синютки, першого заступника міністра Володимира Ковтунця.
Дякую колегам-нардепам за участь: Михайло Хміль, Оксані Юринець, Ірині Констанкевич, з якими проведемо зустрічі з освітянами Галичини.

Також, Тарас Кремінь додає:

“Бідна система освіти не може побудувати конкурентноспроможну державу”, – такий лейтмотив тематичної панелі “Освіта -2030” в рамках Міжнародного форуму видавців у Львові, де вже виступили, зокрема, автор світового бестселера “Школа майбутнього” sir Kin Robinson, Carl Lauer, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, колега-нардеп Oleksiy Skrypnyk, директор ЛОІППО Роман Шиян. Чекаю на виступ Владимир Спиваковский – кращого серед керівників недержавних шкіл “Гранд”.