Де народився – там і згодився: Тарас Кремінь закликав студентів реалізовуватися на батьківщині

Де народився – там і згодився: Тарас Кремінь закликав студентів реалізовуватися на батьківщині

На День знань народний депутат України, голова підкомітету з освіти та науки та член фракції «Народного фронту» Тарас Кремінь був радий вітати першокурсників кількох вишів Миколаєва. Він відвідав Миколаївський аграрний університет, Миколаївський Інститут права Національного університету «Одеська юридична академія», Університеті ім. Пилипа  Орлика.

День знань Миколаївського Аграрного університету відкрив урочистою промовою його ректор В’ячеслав Шебанін. Він зачитав привітання студентам першого курсу від міністра освіти та науки України Лілії Гриневич. Пан ректор вручив представникам першого курсу символічний студентський квиток та символічний ключ від університету, таким чином, відкриваючи новий навчальний рік та залучаючи нове покоління до стін університету.

Серед запрошених гостей був народний депутат України Тарас Кремінь, який привітав першокурсників Аграрного університету. У своєму зверненні він символічно побажав їм «огранювати каміння мудрості» під час навчання.

«Скажу відверто, крім прекрасних умов, головне в навчальному закладі – це дух і атмосфера. І коли вона сприяє вашим професійним зростанням. Коли бібліотека з опаленням, коли гуртожиток із світлом, коли викладачі на заняттях, коли ви із гарними посмішками, а по закінченню – із першим робочим місцем. І коли вистачає на всіх землі, і коли вистачає на всіх роботи. Це, якраз, говорить про те, що наша нація молода, вона прекрасна, працелюбна і має надзвичайно великі перспективи, – сказав Тарас Кремінь та додав, – Довго нам казали, що освіта за кордоном відкриває шанс і відкриває двері перед усіма закладами і дозволяє вам стати на свої ноги. Але, як каже народна мудрість: де народився – там і згодився».

Він, також, підкреслив що тут присутні студенти з різних областей України і, в тому числі, з тимчасово окупованих територій. Що це є доказом – що ми всі одна велика сім’я.

«Ми всі чекаємо миру, стабілізації на Сході України. Того, щоб наша Україна обнялася від Заходу до Сходу. І я вірю в те, що найближчим часом у нас відбудеться всеукраїнський справжній парад, де ми в руках не будемо тримати зброю. Де ми будемо поважати наших ветеранів – героїв-захисників, учасників АТО. Шанувати пам’ять наших загиблих борців за Україну. Але ми пройдемо парадом, де нас будуть скромно називати… вас будуть скромно називати інтелектуальними військами України», – побажав народний депутат.

2

3

4

5

Виступаючи на урочистому відкритті нового навчального року у Миколаївському Інституті  права Національного університету «Одеська юридична академія» Тарас Кремінь відзначив, що новим студентам будуть викладати досвідчені фахівці своєї справи, люди, о мають великий досвід практичної юриспруденції.

«Ви, власно, є тим другим фронтом для України, які своїм досвідом, умінням кваліфікувати, оперативно відреагувати та застосувати ваші знання: ви можете побороти корупцію. Ви можете побороти свавілля у збройних силах, побороти її на вулицях, на містах, серед чиновників і серед політиків, які б посади вони не обіймали. І тільки процесом самоочищення ми зможемо дійти до стану самозбереження. Бо ніщо так не руйнує Україну, як зневіра, як самозневага і відсутність любові до свого, до рідного», – сказав голова підкомітету Верховної Ради з питань освіти та науки.

Тарас Кремінь привітав продовження юридичних династій, які поповняться новими фахівцями-юристами.

«В умовах, коли оновлюється і правоохоронна галузь, коли з’явився Закон України «Про національну поліцію», коли реформується судова гілка влади, коли модернізується орган прокуратури: я думаю, що ви, як раз, із тих, хто буде допомагати ставати Україні іншою», – висловив свою надію Тарас Кремінь.

6

7

8