Тарас Кремінь в Миколаївській Могилянці: Нинішні студенти – це майбутні інтелектуальні війська України

Тарас Кремінь в Миколаївській Могилянці: Нинішні студенти – це майбутні інтелектуальні війська України

Народні депутати України Тарас Кремінь та Вадим Підберезняк привітали першокурсників в Миколаївському Чорноморському університеті ім. Петра Могили на вручені їм студентських квитків.

Звертаючись до нових студентів Тарас Кремінь сказав, що Університет отримав президентську підтримку і це чи не єдиний випадок в Україні, і що це висока оцінка навчального закладу. Він закликав студентів вчитися, вчитися постійно у своєму житті.

«Шістнадцятий рік – він непростий в загально державному розумінні. І ви, як велика професорського-педагогічна родина створили прекрасні умови для професорів, які тимчасово прибули до вас із Луганського університету, і для тих студентів які органічно прийняті в вашу прекрасну студентську сім’ю. Я думаю, що місто Миколаїв повинно оцінити, що ви є одним з тих великих державних запобіжників стабільності миру і порядку, – сказав Тарас Кремінь та додав, – У нас, сьогодні дуже багато різних військ. Усі вони проходять парадами, але я хочу дочекатися того дня, коли на центральних площах України будуть проходити ще інтелектуальні війська України. Це – наші прекрасні академіки і професори, це наші прекрасні студенти, які мають міжнародне визнання. Це – наші політики, яким не будуть посміхатися і плювати у спину. І я вірю в те, що і випускники, і сьогоднішні першокурсники солідарні в моїй ідеї», – сказав Тарас Кремінь та побажав прекрасного успішного навчального року.