Уряд повернув борг з відсотками – Ігор Бриченко про надання Миколаївщині шкільних автобусів

Уряд повернув борг з відсотками – Ігор Бриченко про надання Миколаївщині шкільних автобусів

31 серпня на передодні Дня знань Миколаївська обласна адміністрація за участі народних депутатів України Тараса Кременя та Ігоря Бриченка передала 27 шкільних автобусів районам Миколаївщини.

Депутат фракції «Народного фронту» Ігор Бриченко в притаманній йому жартівливій та дружній манері вітав земляків та передавав їм ключі від нових шкільних автобусів. Він нагадав, що саме Урядом Арсенія Яценюка були закладені бюджетні механізми які дозволили не тільки компенсувати втрати, а й збільшити матеріально-технічні можливості.

У своєму зверненні він подякував освітянам Миколаївщини, які у тяжкі початку російської агресії у 2014 році передали 6 шкільних автобусів на потреби українського війська в зону АТО.

«Уряд Арсенія Петровича Яценюка відпрацював і повернув з відсотками. Сьогодні, Миколаївська область отримала 27 автобусів. Свято для освітян, райони – задоволені. Діти, завтра, 1 вересня – отримають ці автобуси. Зрозумійте, яке ц свято для Миколаєва та для районів. Важливо те, що – це опорні школи. Тяжко йде процес єднання громад, але перший результат у нас є – 27 автобусів для області», – сказав Ігор Бриченко.

Ігор Бриченко2