Освітня субвенція, що була закладена Урядом Яценюка, дозволила придбати 27 шкільних автобусів на Миколаївщині – Тарас Кремінь

Освітня субвенція, що була закладена Урядом Яценюка, дозволила придбати 27 шкільних автобусів на Миколаївщині – Тарас Кремінь

Напередодні свята Дня знань у Миколаєві обласною владою за участі народних депутатів України Тараса Креміня та Ігоря Бриченка було урочисто передано 27 шкільних автобусів для районів Миколаївщини. Депутат «Народного фронту», голова підкомітету з питань освіти та науки Тарас Кремінь наступним чином прокоментував подію:

«Закладена освітня субвенція, ще Урядом Яценюка у 2016 році, дала сьогодні один з найкращих результатів в Україні. По-перше, дякуючи волі екс-губернатора Вадима Мерікова, вдалося у цьому році, станом на 31 серпня закупити 27 шкільних автобусів. Це абсолютний результат по всій Україні після Київської області з багатомільярдним бюджетом. По-друге, дякуючи зусиллям наших місцевих громад ми можемо замінити, у тому числі, і парк застарілих автомобілів. І третя, дуже важлива функція, яку виконує сьогоднішня передача шкільних автобусів, є – ті види транспорту, які у 2014 році були передані в зону АТО, а це 4 автобуси з Доманівського району і 2 к Казанці – ми сьогодні їм повертаємо. Це, якраз, говорить про те, що всі обіцянки, які були надані Урядом Яценюка і фінансові можливості, які були закладені в цьому бюджеті – вони абсолютно солідарні з тими потребами, які є».

Тарас Кремінь підкреслив, що дуже важливо, що ці 27 шкільних автобусів будуть рівномірно розподілені серед всіх районі в області.

«Ті райони, де були створені опорні заклади – отримають додатковий транспорт і вже отримали додаткове фінансування», – повідомив Тарас Кремінь.

Від відмітив, що подібні зрушення відбулися у Вітовському та Новобузькому районах: Комсомольська школа та Новобузька гімназія – відповідно. Вони отримали понад 5 мільйонів гривень на поліпшення матеріально-технічної бази.

«На початок нового року буде підсилений забезпеченням підручниками, а це запитання до голів райдержадміністрації, які несвоєчасно уклали угоди з видавництвами, запитання до Миколаївського міського голови – підручники для 4 – 8 класів поки що не видані у повному обсязі. Але, я думаю, що спільними зусиллями, і я готовий підтримати всі райони, с тим щоб всі школярі розпочали навчальний рік з максимальним забезпеченням», – розповів депутат фракції «Народного фронту».

Тарас Кремінь повідомив, що найближчим часом у першому читанні у Верховній Раді депутати будуть розглядати Закон України «Про освіту», який дозволить збільшити фінансування до рівня ВВП 7%. Також він нагадав про закон о спецконфіскаціях, який наддасть можливість підвищити зарплату працівникам освітньої галузі на 2 гривень щомісяця.

Немаловажним питанням є реформа та фінансування профтехосвіти, ремонт та реконструкція доріг, а також питання збільшення соціальних стандартів. Наприкінці Тарас Кремінь привітав всіх з наступаючим святом.

2

4

3