Миколаївщина святкувала День незалежності

Миколаївщина святкувала День незалежності

25-ту річницю Дня незалежності України відзначали як в обласному центрі Миколаївської області, так в усіх районах. Активісти партії «Народний фронт» брали участь в заходах за місцем проживання. В кожному місті чи районі святкування Дня прапора та Дня незалежності проходило по своїй програмі.

Так, голова Миколаївської обласної організації народний депутат України Вадим Підберезняк, разом з головами Корабельної та Інгульської організації міста Миколаєва взяли участь в урочистому заході на Соборній площі. Активісти Центрального району міста на чолі зі своєю головою – поклали квіти до пам’ятнику Небесної сотні.

IMG_0925

IMG_0927

IMG_0940

IMG_3796

В Баштанці, Доманівці Єланці, Очакові та Кривому Озері відбулися урочистості із підняттям державного прапору, святкові концерти та нагородження. Активісти з Нового Бугу у святковий день роздавали по селах району гуманітарну допомогу від депутата Верховної Ради фракції «Народного фронту» – Ігоря Бриченка.

912280368

DSC_0028

DSC_0030

DSCN0045

DSCN8117

IMG_0144

IMG_1825

день прапору

с.Софіївка, аптечка для атошника

Вадим Підберезняк взяв участь у тривалому святковому телемарафоні на «ТАК ТВ». Він привітав всіх з днем незалежності та підкреслив, що ми тільки на шляху до повної незалежності і остаточно станемо такими, як переможемо у зовнішнього агресора та внутрішню корупцію та бідність.