Вадим Підберезняк: Перше завдання чиновника – служити народу, служити громаді

Вадим Підберезняк: Перше завдання чиновника – служити народу, служити громаді

З нагоди святкування Дня прапора та Дня незалежності України у Первомайську міською владою було урочисто відкрито Центр надання адміністративних послуг. Народний депутат України Вадим Підберезняк на запрошення громади міста взяв участь у заході та привітав первомайців.

На церемонії відкриття ЦНАПу він подякував за запрошення та можливість поспілкуватися з мешканцями і міста, і Первомайського району. Депутат «Народного фронту» підкреслив важливе значення Первомайська для Миколаївщини, назвавши його брамою для всієї області.

«Мені дуже приємно, що місто Первомайськ, керівництво міської ради, не чекаючи ніяких вказівок – проявляє ініціатив і рухається у перед у напрямку допомоги людям. Але дуже важливо нагадати кожній посадовій особі, про те, що кожен держслужбовець, кожен службовець місцевого самоврядування, що його перше завдання – це служити народу, служити громаді. Тому, я хочу, щоб кожен з тих, хто буде працювати тут, кожен з тих, хто будь-де працює в Україні з держслужбовців, посадових осіб не забували, що перше їх завдання і перше їх найменування – це служити народу і бути слугою народу», – сказав Вадим Підберезняк.

Він підкреслив, що у цьому ЦНАПі первомайцям буде надаватися максимум послуг, яких вони потребують.

Вадим Підберезняк разом з первомайською міською головою Людмилою Дромашко та секретарем міськради Наталією Сабліною ознайомився з діяльністю Центру надання адміністративних послуг.

03

04

06

07

08

Увечері Вадим Підберезняк пройшовся разом з первомайцями у колоні з величезним прапором України, взяв участь у церемонії підняття прапору  на стадіоні міста.

Депутат Верховної Ради на урочистостях підняття прапору привітав мешканців Первомайська  з Днем державного прапору і Днем незалежності України.

10

13

Згадавши українські втрати в АТО Вадим Підберезняк підкреслив:

«Нажаль, незалежність нам надається дуже важкою ціною. Ціною крові, ціною життів, наших хлопців та дівчат. Але, я хочу сказати, що – це висока плата за те, щоб ми цінували нашу країну, наші домівки і розуміли, що ці хлопці та дівчата, які боронять сьогодні наші кордони, наші домівки: вони заслуговують на дуже велику повагу. Я хочу подякувати всім тим, хто боронить нашу державу. Я хочу подякувати матерям, дружинам, сім’ям наших хлопців за те що вони віддали своїх найкращих і найблизьких людей на те щоб вони захищали нас з вами. Всім цим людям – низький уклін!»

Він висловив свою впервніність, що недалекий той час, коли народ України переможе будь яку корупцію, будь яких злодіїв в законі, всіх тих людей, які крадуть з наших кишень.

«Ми залишимо цих людей без волі і без достатку. Я впевнений в тому, що народ України, всі ви, заслуговуєте на найкращу долю. І я думаю, що за наш час ми це побачимо. Слава Україні!»