Вадим Підберезняк на прес-конференції надав докази злочинної діяльності Аркадія Корнацького

Вадим Підберезняк на прес-конференції надав докази злочинної діяльності Аркадія Корнацького

У Миколаєві в прес-центрі готелю «Олексадрівський» народний депутат України Вадим Підберезняк презентував журналістам результати свого розслідування по діяльності Аркадія Корнацького. Були представлені документи, свідки, учасники подій.

Як повідомлялося раніше, народний депутат-мажоритарник, Аркадій Корнацький, що був обраний по 132 округу і зараз є членом фракції БПП у парламенті, відібрав земельні паї у 773 працівників бюджетної сфери Первомайського району. Постраждалі через районну партійну організацію «Народного фронту» звернулися до Вадима Підберезняка по допомогу.

«Неоднозначне рішення Первомайського районного суду під головуванням судді Закревського за позовом матері Корнацького – наклав арешт на 773 акти на землю, тобто на півтори тисячі гектар землі. Суддя Закревський передає цю землю на «відповідальне зберігання» з правом використання по сільськогосподарському призначенню матері Корнацького, якій 86 років. Крім того, є один не малозначущий нюанс: судовий збір, сплачений по всім цим судовим ділянкам, складав близько 400 тисяч гривень. Але через «важкий матеріальний стан» матері Корнацького – суд приймає рішення про судовий збір в районі трохи більше 6 тисяч гривень, – коментує Вадим Підберезняк та саркастично зауважує, – Тому, щоб ми з вами розуміли – у  «Агрофірми Корнацьких» важке матеріальне становище».

«Миколаївським апеляційним судом рішення Первомайського районного суду було повністю відмінено як незаконне. І на мій погляд, суддя Закревський не мав право виносити такі рішення тому, якщо перевести наявну ситуацію на побутовий рівень, то в мене складається враження… Наприклад, до будь кого у мене можуть виникнути претензії. Я звертаюся з позовом у суд, а для того щоб забезпечити цей позов, я прошу суд накласти арешт на вашу квартиру з правом користування мною цієї квартири і приходу та висиляю вас з цієї квартири, тому що на цей час я можу нею користуватися. Це – абсолютний абсурд!»

Вадим Підберезняк, щоб довести абсурдність та протиріччя духу закону цього рішення,  запропонував використовувати подібний юридичний прецедент і передати вже давно приватизовані підприємства народу України у користування. Тому, що формально у більшості були порушені умови приватизації і народ може звернутися з позовом до суду і, використовуючи прецедент судді Закревського, передати всі приватизовані підприємства у державну власність.

«Виходячи з норм будь-якого міжнародного чи господарчого права – це неможливо, тому що є право приватної власності», – сказав Вадим Підберезняк і підкреслив, що Аркадій Корнацький порушив конституційні права людей, позбавивши їх власності без відповідного рішення суду.

DSC_0014Миколаївські адміністративний суд відмінив рішення голови обласної адміністрації про анулювання розпорядження голови Первомайської райгосадміністрації, який своїм розпорядженням і виділив ці паї людям з земель запасу. «Відповідно, ніяких законних прав, ніяких можливих юридичних моментів у «Агрофірми Корнацьких» для того, щоб користуватися цією землею – не існує», – підкреслив Вадим Підберезняк.

Також, депутат «Народного фронту» висловив свій жаль, що колись довіряв Корнацькому і, фактично, сприяв його піднесенню у нинішньому вигляді. Жаль у тому, що тоді, разом з командою борців з режимом Януковича, вбачали в Корнацькому людину, яка так само страждала від системи і яка бориться з корумпованою системою, людину – яку треба було підтримувати.

Разом з тим, стверджує Вадим Підберезняк, коли люди виходили підтримати Корнацького, виходили на мітинги та протести і за це отримували побиття та погрози, Аркадій Корнацький їх покидав. «В той час Корнацького серед нас не було. Він відсиджувався у своєму помісті під Москвою. Коли відбувалися події на полях під Чаусово – його теж не було, він в той час був у Києві», – говорить Вадим Підберезняк та додає, що Корнацький маніпулює людьми і можливостями заради власного збагачення. Йдеться і про використання людей у протистоянні із системою, і про маніпулювання політичною ситуацією під час оновлення коаліції, і про аграрний підкомітет у ВР, який він очолював, але приходив лише для вирішення своїх питань, і про земельні паї, які він відібрав, і його спроби захопити берегову смугу мі селами Чаусово-1 та Чаусово-2 і береги озер Кривоозерського району.

Розмірковуючи над вдалим маніпулюванням з боку Корнацького всіма навколо нього, Вадим Підберезняк висловлює своє бачення ситуації. Він припускає: «Можливо, ниточки тягнуться, як раз, до доброї школи, яка в свій час була в нього закладена, а саме під час навчання в Університеті Патриса Лумумби в Москві. На той час увесь Радянський Союз знав, що цей університет готував агентів КДБ по всьому світу. І тоді мене не здивовує, що людина вміє правильно маніпулювати фактами, вміє маніпулювати обставинами, вміє робити правильні назви для сайтів, своїх видань, для фірм».

Пан Підберезняк наводить приклад сайту «Миколаївська правда», який завжди превозносить Аркадія Олексійовича, або підприємство у «Перемога народу», яке створено для того, щоб керувати тими земляки, якими сьогодні користується «Агрофірма Корнацьких».

Також, Вадим Підберезняк прокоментував ситуацію навколо заяви Юрія Луценко щодо Корнацького, а також пролив світ на подальші свої дії. Він розповів про підготовку звернення в НБУ, МВС, СБУ та Президенту – розслідувати діяльність Аркадія Корнацького.

«Я вважаю, що у правовій державі неможливо позбавлення права власності, яке має буть як свята святих і неможливо забрати, і неможливість забрати у людей те, що їм належить по праву», – завершив Вадим Підберезняк.

Далі журналістам на запитання відповіли представники пайщиків, що постраждали від свавілля Корнацького та були позбавлені своїх земель, колишні працівники «Агрофірми Корнацьких», які стверджують, що Аркадій Корнацький поводить себе як деспот і заради своїх цілей не зупиняється перед шантажем та залякуванням людей.

DSC_0054

Наразі, мешканці Первомайського району повні рішучості відстоювати свої права та вдячні Вадиму Підберезняку за його підтримку та громадянську позицію.