Вадим Підберезняк: Ті, хто блокують Верховну Раду та президію – не зацікавлені повернути гроші Януковича

Вадим Підберезняк: Ті, хто блокують Верховну Раду та президію – не зацікавлені повернути гроші Януковича

Напередодні важливого голосування у Верховній Раді за законопроект про спецконфіскацію грошей Януковича депутат «Народного фронту» Вадим Підберезняк озвучив позицію фракції в ефірах телеканалів «Київ» та «Еспроесо». Він наголосив на важливості прийняття цього законопроекту, який дозволить повернути гроші та виділити їх на військо, ремонт доріг та підвищення заробітних плат бюджетникам. Разом з тим, Вадим Підберезняк розкритикував тих, хто організуючи протести перед Верховною Радою та захоплення президії, не зацікавлені повернути вкрадені гроші країні.

В ефірі ТРК «Київ» в програмі «Столиця» Вадим Підберезняк наголосив про важливість законопроекту про спецконфіскації  та повідомив, що на вимоги інших фракцій до нього були внесені зміни.

«Це дуже важливий законопроект для країни, тому що, якщо ми його проголосуємо – він дозволить отримати ті кошти, які заморожені на рахунках Ощадбанку, а це близько 40 мільярдів гривень. З них планується 10 мільярдів витратити на оборону. З них планується витратити 10 мільярдів на дороги, 2 мільярди на допомогу областям, кожній області, і 18 мільярдів витратити на збільшення заробітних плат лікарям, вчителям і працівникам бюджетної сфери», – сказав Вадим Підберезняк.

В ефірі телеканалу «Еспресо» Вадим Підберезняк відмітив, що вуличні протести під стінами Верховної Ради та блоку вання трибуни – це спроба не дати процювати депутатам тва приймати необхідні закони. На думку депутата «Народного фронту» питанням висоих тарифів навмисно спекулюють, щоб зірвати прийняття такого важливого закону.

«На мій погляд те, що сьогоні відбувається є, трохи, підміна понять. Так, на сам перед, високі тарифи – дуже важлива тема і цим потрібно займатися як найскоріше. Але, якщо у нас на порядку денному стоить проект законо щодо спецконфіскацію. Ми повинні його завтра розглядати», – говорить Вадим Підберезняк.

Він наголошує, що цей закон надеє можливість повернути у країну 40 мільярдів гривень.

«Я думаю, що, використовуючи таку тему, наші колеги по парламенту, блокуючи призидію, не дають нам змоги, а, фактично, захищаючи тих, кому ці гроші не належали, а вони їх вкрали. Я думаю, що вони грають на руку тим людям Януковича, які вкрали ці кошти. Ми сьгодні маємо можливість повернути ці кошти, але тільки після прийняття цього закону про спецконфіскацію, – критикує опозиційних парламентарів Вадим Підберезняк, – Депутати повинні знайти можливість підтримати цей законопроект».

«Ті загрози, які стоять сьогодні перед країною і ті завдання, і тарифи, і закон про спецконфіскацію, і ті кошти, які необхідні країні – це все загалом. Я вважаю, потрібно підштовхнути наших колег до праці, а не просто до блокування президії і, таким чином, розвалюючи роботу».

Підберезняк на Еспресо 1
http://ru.espreso.tv/video/53550