День Конституції в Миколаєві

День Конституції в Миколаєві

В Миколаєві традиційно відзначили День Конституції. Попри спеку, відпустки та вихідні дні – миколаївці, хоч і нечисельні, прийшли до пам’ятнику Тарасу Шевченку. У мітингу, присвяченому Дню Конституції, взяли участь і активісти «Народного фронту» Миколаєва.

Присутніх привітала голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко. Вона підкреслила, що в нас одна з найдемократичніший конституцій в світі, але, на жаль, не всі її положення виконуються як треба. Вікторія Вікторівна підкреслила, що ми всі, як суспільство, маємо не тільки пам’ятати свої права, але і боротися за їх втілення, і що свято Конституції нам нагадує про необхідність обіймати активну громадянську позицію.

Учасники святкування поклали квіти до пам’ятнику Тарасу Шевченко і продовжили ходу та поклали квіти до пам’ятнику В’ячеславу Чорноволу, людині, яка все своє життя захищала ідеї незалежності України та громадянських прав.

На жаль, на святкуванні були відсутні народні депутати України, які саме в цей час у стінах Верховної Ради зустрічалися з Президентом.

 2

3

IMG_0457

4