Народні депутати Ігор Бриченко і Тарас Кремінь відвідали Авдієвку з гуманітарною місією

Народні депутати Ігор Бриченко і Тарас Кремінь відвідали Авдієвку з гуманітарною місією

Про це йшлося у відеосюжеті програми «Ракурс» журналіста Миколаївської обласної телерадіокомпанії Володимира Лисюка, який зі знімальною групою супроводжував народних депутатів у їх поїздці.

«25 ювілейна поїздка народного депутата України Ігоря Бриченка до зони АТО розпочиналася з Харкова. Разом зі своїм колегою Тарасом Кремінем та радником міністра внутрішніх спав Михайлом Апостолом, Ігор Віталійович відвідав дитячий будинок, щоби передати подарунки дітям з Донеччини», – розпочинає Володимир Лисюк.

Варто зазначити, що депутати від «Народного фронту» вже не перший раз їздять в зону АТО та допомагають як волонтери і військовим, і мирним мешканцям. Для цього Ігорем Бриченком було утворено благодійний фонд «Крокуємо з турботою».

5«Півтора роки тому в Артемовську відвідували дитячий будинок, який переїхав з дітками на Харківщину і тут, можна сказати, якась частина наших дітей, тому що ми ними там опікувалися. Ми заїжджали туди, коли було дуже, дуже тяжко, але прийняли таке рішення, що все таки від передової діток перемістити до Харкова», – говорить в інтерв’ю Ігор Бриченко.

За словами журналіста народний депутат не полишає своїх підопічних та намагається регулярно у них бувати та тішить дітвору гостинцями. Ігор Бриченко розповідає, як завдяки налагодженим за цей час міжнародним зв’язкам збирається ця гуманітарна допомога.

«З усього світу збирають ці подаруночки для діток, які, дійсно, потребують уваги від громади: це подарунки з Європи, Америки», – пояснює Ігор Бриченко.

3Також народні депутати з гуманітарною допомогою відвідали мешканців самої Авдієвки. За словами Володимира Лисюка авдіївська міська лікарня отримала медикаменти, яких не вистачає. Далі, Ігор Бриченко і Тарас Кремінь відвідали Сєвєродонецьк де також відвідали дитячі будинки та зустрілися з представниками обласної військово-цивільної адміністрації, з якою мають давні і дружні стосунки. Зокрема, в обговоренні з депутатами постало питання розвитку транспортної інфраструктури на Луганщині і народні депутати пообіцяли поставити це запитання у парламенті.

Далі, депутати «Народного фронту» знову повернулися до Авдієвки, де вже зустрічалися з бійцями та, як каже Володимир Лисюк: «Пройшлися по нулю».

4За словами радника міністра внутрішніх справ Михайла Апостола хлопцям на передовій надали продукти харчування, медикаменти, воду, одяг та взуття, які прибули на декількох машинах з Миколаївської та Тернопільської областей.

«Саме тут, на «староавдіївському нулі» миколаївські нардепи та наша знімальна група зустріли земляка: заступника Миколаївського міською голови, у недалекому минулому учасника АТО, добровольця, офіцера-артилериста Юрія Степанця, – коментує за кадром Володимир Лисюк.

Він також пояснив, що Юрій Степанець прибув не тільки з гуманітарною місією до військових, але ще відвідав місця служби, де артилеристом прикривав «кіборгів» у ДАПі. На цих позиціях загинуло артилерійська  батарея зазнала втрат, а Юрій Степанець прибув, щоб покласти квіти у їх пам’ять.

В повному обсязі програма «Ракурс»: